Sorum var 33 haftalık suyum azalmış

• Konbuyu başlatan Aliye
  • Toplam 7 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aliye tarafından oluşturulan 33 haftalık suyum azalmış başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 676 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 33 haftalık suyum azalmış
Konbuyu başlatan Aliye
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar 33+5 haftalık hamileyim doktorum suyumun azaldığını söyledi eğer böyle devam ederse sezeryanla alabiliriz dedi biraz korktum sizce ne yapmam gerekir suyumu artırmak için aynı durumu yaşayanlar varsa paylaşabilir mi
Banada 35. Haftada suyun sınırda denilmiştş doktor bol su iç dedi düşün günde zaten 5 litre su içiyordum o 1 hafta 5 litreden daha fazla su içtim 36. Haftada suyun normale dönmüştü öyle devam ettirdim ama 37. Haftada yine aynı hale gelmişti. Bol bol su iç canım her hfta ilk hafta içtipi den daha fazla iç

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 38. Haftasındasınız.
Bebeğin organları tamamen gelişti. artık dışarı hayata hazırız. Bundan sonraki
en büyük sıkıntımız beklemek. bütün anne adayları hemen doğum yapacağını düşünür. Ayak bileklerindeki şişlikler iyice artar. preeklampsiye tekrar dikkat.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 48 cm ağırlıgı 2950 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

👼👼1995👼👼

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 33+5 haftalık hamileyim doktorum suyumun azaldığını söyledi eğer böyle devam ederse sezeryanla alabiliriz dedi biraz korktum sizce ne yapmam gerekir suyumu artırmak için aynı durumu yaşayanlar varsa paylaşabilir mi
Bol bol su iç.Mümkün oldu kadar uzan.Birdə kəsinliklə ilişgidən çəkin.Duş altında çok kalma.

E

Esoo

Guest
Anne karnında ki amniyotik sıvıyı havuç suyu dengeler. Günde iki defa bir bardak iç. Ben ikinci gebeligimde bu durumdan hastanede çok yattım. Havuç suyu içmem önerildi doktorlar tarafından. Normale döndü içtikçe

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum suyun olması için bol bol su iç ve havuç suyu tüket su yapar ☺️

N

Nursennnn

Guest
Detayli ultrasona girdigimde bende ayni sorunu yasadim bidahaki kontrole kadar bol bol dinlendim hic bir yere gidemedim yorulmamak icin :) bol su ictim ve havuc salatalik tarzi seyler tukettim cok sukur normal hatta bi tik fazla oldugunu soyledi doktorum. Rabbim yardimcin olsun stres yapma benim mideme vurdu stres cok agri cektim. Sag salim kavusalim insallah ☺️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar