34 haftadayıızz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde SevdAlya tarafından oluşturulan 34 haftadayıızz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 519 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 34 haftadayıızz
Konbuyu başlatan SevdAlya
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BİRGÜL gözde

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
İlk ayağa kalkma çok zorluyo acı verici ama birkez kalktığında her seferinde daha az canın aciyo üç gün sonra sadece yatarken kalkarken yan dönüp tutunup kalkmalisin bol bol yurumelisin doktorum bana bı korse vermişti ayarlanabilir çok sıkmadan ayaktayken tak oturup uzaninca çıkar hastaneden eve giderken bı ufak yastık yada bı cantayi kucakla sallanmalarda canın daha az aciyo bol bol yürü ne kadar yürürsün o kadar bağırsakların çalışır gaz sancinda olmaz ben oğlum yoğun bakım da diye her gün günde 5 kez hastaneye gidip geliyordum rabbim hiç can acısı yaşatmadı Allah'ım sağlıkla evlatlarımızı kucagimiza versin kesik acısı elbet geçer 🥰

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
Sezeryan düşünüyorum ne gibi zorlukları var acaba
Sezaryan dogumda acısı olmuyor tabi uyanık olduğun için normalde hiç uyuşukluk yok doğum yapınca ağrın bitiyor ama sezaryan da uyusuklugu geçtimi başlıyor ağrısı toparlanmak 1 hafta falan sürüyor göbek malum kalıyor kum torbası koyuyorlar zaten sen korede taka bilirsin biraz iyi olunca dikiş yeri kalıyor belden uyuşma oldumu bel ağrın çok oluyor oğulun yapınca 2 yıl ağır kaldırmamak ve cocuk yapmamak lazım bunları biliyorum ilkim böyle geçti şimdi ikinci olacak bu nasıl olacak bilmiyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar