Sorum var 34 haftalık hamilelik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Jasmin. tarafından oluşturulan 34 haftalık hamilelik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,379 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 34 haftalık hamilelik
Konbuyu başlatan Jasmin.
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gülər

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Selam azeri olduğum üçün yanlış cümle kura bilirim üzürlü sayın. 34 haftalık doğum yapan varmı ? Ve her hangi problemler yaşadınızmı?
Ben dgil ama dayımın eşi yaptı canım şükür Bir sıkıntı olmadı doğumdan sonra bebeği de anneyi de çıkardılar direk. Tabi kilosu vs önemli

Jasmin.

Kayıtlı Üye
rank
Ben 35 haftalık yaptıö 1 ay küvezde kaldı... Bebeğin durumuna bağlı belki hiç kalmaz kilosu 3 kğ dı.. Enfeksiyondan dolayı kaldı küvezde
Bende ağrı oluyor ihtimal varki bebek vaktinden çabuk olsun . Yarın kontrole gidicem inşAllah iyi olur. Çok fazla haraket ediyor karnım kalkıp düşüyor o derece. Bel ağrım 5 , 10 dakika devam ediyor. Karnımda aşağı indiyini hiss ediyorum. İnşAllah hayırlısı

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Bende ağrı oluyor ihtimal varki bebek vaktinden çabuk olsun . Yarın kontrole gidicem inşAllah iyi olur. Çok fazla haraket ediyor karnım kalkıp düşüyor o derece. Bel ağrım 5 , 10 dakika devam ediyor. Karnımda aşağı indiyini hiss ediyorum. İnşAllah hayırlısı
Canım ağrılarin dinlenince geçiyor mu o önemli düzenli mı yoksa

Jasmin.

Kayıtlı Üye
rank
Canım ağrılarin dinlenince geçiyor mu o önemli düzenli mı yoksa
Üniversitede okuduğum üçün çok dinlenemiyorum . Çok oturuyorum 180 dakika falan sonra eve gelme falan yol biraz uzak . Uzanmasam keçmir öz özündən 10 dakika 5 dakika oluyor sonra bitiyor. 1saat sonra falan yeniden olur. Yürüdüyümde Vaginada sancı çok oluyor 3adımdan bir falan iyne batıyomuş gibi.

Tüm sayfalar yüklendi.