35+1 haftada biraz kan gelmesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Miraçınannesi tarafından oluşturulan 35+1 haftada biraz kan gelmesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,003 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 35+1 haftada biraz kan gelmesi
Konbuyu başlatan Miraçınannesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Miraçınannesi

Miraçınannesi

Kayıtlı Üye
rank
35+1 haftalığım yarım saat yada 45 dk önce lavaboya girdiğim de peçeteye kan bulaştı biraz Bi sonra ki lavaboya girmemde de akıntım fazla geldi(normalde zaten akıntım vardı ama sadece bu defa daha Bi fazla geldi) bu zamana kadar hiç kan gelmemişti ama herhangi Bi riskim falan da yoktu sadece böyle Bi defa kan gelmesi normal mi sizce yada değil mi bakar mısınız

Yeşim kuzey

Kayıtlı Üye
rank
Tedbir oalrak gitsen iyi olur canim.belki önemli bişey değildir önemli de olabilir tabi acile gitsen doğum ebeleri sürekli hastanede oluyorlar bı kontrol ederler en azından aklında bişey kalmamış olur

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
35+1 haftalığım yarım saat yada 45 dk önce lavaboya girdiğim de peçeteye kan bulaştı biraz Bi sonra ki lavaboya girmemde de akıntım fazla geldi(normalde zaten akıntım vardı ama sadece bu defa daha Bi fazla geldi) bu zamana kadar hiç kan gelmemişti ama herhangi Bi riskim falan da yoktu sadece böyle Bi defa kan gelmesi normal mi sizce yada değil mi bakar mısınız
Normal değil canım bi dra görün istersen

Rabişs04

Kayıtlı Üye
rank
Bence hemen hastaneye gitmelisin

Miraçınannesi

Kayıtlı Üye
rank
Normal değil canım bi dra görün istersen
Akşam yine oldu aynısı acile gittim nst bağladı 25 falan çıktı sancım ultrasonda bişe çıkmadı alttan muayene etmek istedi ama o doktoru biliyorum hiç iyi doktor değildi o yüzden güvenipte alttan muayeneyi yaptırmadım. Halen takip ediyorum zaten Kendi doktoruma görüneceğim bugün yada yarın

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Akıntı nasıldı peki büyük sümüksü gibi miydi

Tüm sayfalar yüklendi.