Sorum var 35+3 ,,kilosu 2.800 ama boyu bir hafta geride dedi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nur25 tarafından oluşturulan 35+3 ,,kilosu 2.800 ama boyu bir hafta geride dedi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,013 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 35+3 ,,kilosu 2.800 ama boyu bir hafta geride dedi
Konbuyu başlatan Nur25
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur25

Nur25

Kayıtlı Üye
rank
Ay hiç sorun etmeyin maşallah kilosu iyi bence benim kızım 37. haftalıkken 33 haftalık gibiydi kilosu çok dikkat ettim . Çok şükür sağlıklı doğdu 2900 doğdu ama buna da şükür 😍Rabbim sağ salim kucağına almanızı nasip etsin 😍
Amin cümlemize canim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende 31 haftada doplerde 2.223-2.400 arası demişti dün 35 haftada gittim uzide 2.560 dedi normal doğumum içinde 3 klodan fazla olmaması lazımmış korku var içimde terslik olursa diye
4 200 doğanlar bile var canim senin doktorun biraz seni korkutmuş 3 500 normal doğuma engel deyilki korkma pozitif ol canim innşallah allahim tüm hamişleri bir avazda kurtarsın sag salim kucağımıza almayi nasip etsin

Bende 31 haftada doplerde 2.223-2.400 arası demişti dün 35 haftada gittim uzide 2.560 dedi normal doğumum içinde 3 klodan fazla olmaması lazımmış korku var içimde terslik olursa diye
4 200 doğanlar bile var canim senin doktorun biraz seni korkutmuş 3 500 normal doğuma engel deyilki korkma pozitif ol canim innşallah allahim tüm hamişleri bir avazda kurtarsın sag salim kucağımıza almayi nasip etsin
Benim oğluşum 36+0 da kilosu 2800 dü balım 😊
Oy maşşalah paşaya😘

Benim oğluşum 36+0 da kilosu 2800 dü balım 😊
Oy maşşalah paşaya😘

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar