Sorum var 35+3 nst sancı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Keziban 🦋 tarafından oluşturulan 35+3 nst sancı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 704 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 35+3 nst sancı
Konbuyu başlatan Keziban 🦋
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Keziban 🦋

Kayıtlı Üye
rank
Dün kontrolüm vardı sezeryan olduğum için haftalık kontrole geliyorum 3. Sezaryenim sadece nst ye bağlanıp gelecektim hissetmediğim bir ağrı nst de çıktı sonra hissetmeye başladım öğlenden akşama kadar bütün nst lerimde sancı çıktı Manisa Turgutlu da oturuyorum sancılarım nst de hep çıktığı için Manisa Şehir hastanesine gönderdiler dün gece gittik ama nst de sancım çıkmadı polikliniğe gel randevu al dediler ama randevu alamadım bugün ağrıları tekrar hissetmeye başladım ne yapmalıyım?

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Dün kontrolüm vardı sezeryan olduğum için haftalık kontrole geliyorum 3. Sezaryenim sadece nst ye bağlanıp gelecektim hissetmediğim bir ağrı nst de çıktı sonra hissetmeye başladım öğlenden akşama kadar bütün nst lerimde sancı çıktı Manisa Turgutlu da oturuyorum sancılarım nst de hep çıktığı için Manisa Şehir hastanesine gönderdiler dün gece gittik ama nst de sancım çıkmadı polikliniğe gel randevu al dediler ama randevu alamadım bugün ağrıları tekrar hissetmeye başladım ne yapmalıyım?
Direk hastaneye acile git canım durumunu anlat onlar seni gerekirse yönlendirirler son haftalardasın ya yardımcı olurlar

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kuzum acilddn direk giriş alırsan eğer seni polikliniğe yönlendirirler
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bu arada babamlar da Turgutlu da oturuyor orda doğup büyüdüm ❤️

Keziban 🦋

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum acilddn direk giriş alırsan eğer seni polikliniğe yönlendirirler
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bu arada babamlar da Turgutlu da oturuyor orda doğup büyüdüm ❤️
Hiç kimse ilgilenmiyor canım ya dün 2 hastane arasında bir sürü doktor ilgilendi ama hepsi çok ilgisiz yarım gün 2 hastane arasında döndüm ama yine eve geldim ya..

Bu arada cidden Turgutlu da mı büyüdün ne güzel 💞
Ben burada yeniyim 2 sene önce geldim :) Sen doğumu nerede düşünüyorsun? ☺️💘

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Hiç kimse ilgilenmiyor canım ya dün 2 hastane arasında bir sürü doktor ilgilendi ama hepsi çok ilgisiz yarım gün 2 hastane arasında döndüm ama yine eve geldim ya..

Bu arada cidden Turgutlu da mı büyüdün ne güzel 💞
Ben burada yeniyim 2 sene önce geldim :) Sen doğumu nerede düşünüyorsun? ☺️💘
Aynen kuzum Turgutluda büyüdüm salihliye gelin geldim
Valla kuzum Manisa şehir hastanesi düşünüyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar