35+6 (36.hafta) herkese selam kızlar beni bilgilendirir misiniz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Derya4727 tarafından oluşturulan 35+6 (36.hafta) herkese selam kızlar beni bilgilendirir misiniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 371 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı 35+6 (36.hafta) herkese selam kızlar beni bilgilendirir misiniz
Konbuyu başlatan Derya4727
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İpeğin annesi

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba tatlış anneler ben hastane çantamı pusetimi hediyeliklerimi herşeyimi ayarladım şuan beklemedeyim. Kızlar sancı nasıl geliyor nasıl anlıyoruz ağrısı çok mu oluyor hemen sancı olunca hastane gittiniz mi
Kişiden kişiye değişir canım kimi 2 gün sancı çeker kimi 1 saat sancı çeker suyu gelir açılması olur doğum yapar sancılar yavaş yavaş gelip artmaya başlar 5 dk ya düşünce sancının gidip gelmesi doktora git veya suyun sancıdan önce gelirse gene doktora git sağlıkla gelsin 🤗

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Merhaba tatlış anneler ben hastane çantamı pusetimi hediyeliklerimi herşeyimi ayarladım şuan beklemedeyim. Kızlar sancı nasıl geliyor nasıl anlıyoruz ağrısı çok mu oluyor hemen sancı olunca hastane gittiniz mi
Merhaba kuzum sancı geldiği zaman zaten anliyacksin çok dayanılmaz bişey oluyor zaten dinlenmekle geçmiyor belden karına doğru şiddetli ve düzenli bir şekilde oluyor

Özlemözkn08

Kayıtlı Üye
rank
2 gün oldu dogum yapalı bianda suyum geldi ama sancim yoktu yola cikinca haff belim ve karnim agryodu adet olcakmis gbi hastanye gidince norml sancilarm baslamisti cok siddetli benimki boyle oldu

İpeğin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Hayır canım ben 2 gün evde sancı çektim 5 dakikada veya 3 dakikada bir olunca hastaneye gittim bı uygulama indirmiştim sancı takibi diye

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar