35 haftada deli gibi asermek😀😀😀

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynep Aliyeva tarafından oluşturulan 35 haftada deli gibi asermek😀😀😀 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,099 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 35 haftada deli gibi asermek😀😀😀
Konbuyu başlatan Zeynep Aliyeva
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Heyatim

Zeynep Aliyeva

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar ben hic asermedim ne tatli ne eksi ilk 4 agda zaten birsey yiyemedim simdi 35 haftadeyim acayip toprak yiyesim geliyor hani bahceleri sularsin yada yagmur yaginca cok guzel koku gelirya o kokuyu yemek istyorum yani 3 gundur toprak yiyesim geldi 😃😃acaba tadina baksam zarari olurmu🤔🤔

Ayşenurr

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar ben hic asermedim ne tatli ne eksi ilk 4 agda zaten birsey yiyemedim simdi 35 haftadeyim acayip toprak yiyesim geliyor hani bahceleri sularsin yada yagmur yaginca cok guzel koku gelirya o kokuyu yemek istyorum yani 3 gundur toprak yiyesim geldi 😃😃acaba tadina baksam zarari olurmu🤔🤔
Allah napmasin kız seni başka bsy aşeremedin mi😂 diline sur ztn azıcık 🌹

Zeynep Aliyeva

Kayıtlı Üye
rank

Rabiaasar

Kayıtlı Üye
rank
Bende 13+4 günlüğüm hiç aşerme yok ilk gebeliğimde çoktu aşerme bunda yok cinseyeti ne bebeğinin canım.

Ayşenurr

Kayıtlı Üye
rank
Azicik tadina baktim zaten degisik geldi ama surekli istyom 😆😆neolacak bakalim

Tahlil sonuclarim normal demir eksikligi yok galiba ama kokusu gelince canim cekiyor iste 😀
Bir kere yeter alştrma kendini 😅 bnm de canım bsy çekmiyor hiç ilk zmnlar bir turşu bide tatlı çekti orda kaldı aşerme inşallah bnde sonlara doğru ağır bsy aşermem 😅

Zeynep Aliyeva

Kayıtlı Üye
rank
Bende 13+4 günlüğüm hiç aşerme yok ilk gebeliğimde çoktu aşerme bunda yok cinseyeti ne bebeğinin canım.
Erkek cnm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bir kere yeter alştrma kendini 😅 bnm de canım bsy çekmiyor hiç ilk zmnlar bir turşu bide tatlı çekti orda kaldı aşerme inşallah bnde sonlara doğru ağır bsy aşermem 😅
Insallah cnm hic aklima gelmezdi birgun tiprak yemek isteycegim 😃😃

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar