Sorum var 35. Haftada doğum yaptım (dün)

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bademli süt tarafından oluşturulan 35. Haftada doğum yaptım (dün) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,050 kez görüntülenmiş, 31 yorum ve 10 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 35. Haftada doğum yaptım (dün)
Konbuyu başlatan Bademli süt
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bademli süt

Bademli süt

Kayıtlı Üye
rank
Gelişme varmı canım bebeğin durumu nasıl
Bebek iyi şükür sadece süt içerken yoruluyormuş cumartesi eko cekilecek sonuca göre pazrtesi alırsınız dedi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

evet canım hiç korkma erken doğan bebekleri bütün doktorlara rutin kontrol olarak gönderiyorlar bizi nöroloji doktoruda gördü rabbimin izni ile bu zor süreci en kısa zamanda atlatıcaksın inşallah sağlıkla bebeğini kucağına alıcaksın biraz daha sabır
Aminnn inşallah bekliyorum bebeğimi yapacak başka bir şeyim de yok Allah büyük

inşallah tez zamanda evladını kucağına alırsın kuzum bende 3 ay önde aynı şeyi yaşadım 36 haftalık doğdu 1 hafta küvezde kaldı sende inşallah en kısa zamanda kavuştursun bebeğine 🤲🤲
Geçmiş olsun size de sağ olun 🤲🌺

Rabbim sağlıkla kucağına almaya nasip etsin kuzum üzülme annesi minigimizi yakın zamanda gelicek yanınıza yüreğini kalbini ferah tut canımın içi 🤲❤️
Allah razı olsun inşallah onu bekliyorum Allah ikizlerde yaşadığım yangını bir daha yasatmasın ben beklerim kızımı evde 🥺🤲

Rabbim hayırlı sağlıklı ömürler nasip etsin yavrumuzada sanada annesi 🤗 neden erken doğum yaptınız
15 ay önce 21. Haftada rahim ağzının kısalması sonucu ikizlerimi normal yolla canlı olarak dogursamda birini üç saat birini yedi gün sonra haftaları küçük olduğu için kaybettim.Bu gebelekite sekizinci ve 12. Haftada 28 ml olarak ölçüldü ve 14+6 da serklaj rahim ağzına dikiş atıldı mesafe bir yana içerdeki kaslar çok gevşekmiş dikişe rağmen 30. Haftamda rahim ağzı 12 ml indi içerdeki kısım açıldı bebek basını dikise dayadı sadece dikiş tutuyordu o da 35 e kadar ancak geldi zaten çok kasılma vardı ilaclarla azaltılmaya çalışılsa da son hafta ağrılarım arttı ve haftalık kontrolde doktor artık ilaçların fayda vermeyecegini ve doğum olması gerektiğini söyledi ve yatışım yapıldı doğum oldu

Rabbim hayırlı sağlıklı ömürler nasip etsin yavrumuzada sanada annesi 🤗 neden erken doğum yaptınız
15 ay önce 21. Haftada rahim ağzının kısalması sonucu ikizlerimi normal yolla canlı olarak dogursamda birini üç saat birini yedi gün sonra haftaları küçük olduğu için kaybettim.Bu gebelekite sekizinci ve 12. Haftada 28 ml olarak ölçüldü ve 14+6 da serklaj rahim ağzına dikiş atıldı mesafe bir yana içerdeki kaslar çok gevşekmiş dikişe rağmen 30. Haftamda rahim ağzı 12 ml indi içerdeki kısım açıldı bebek basını dikise dayadı sadece dikiş tutuyordu o da 35 e kadar ancak geldi zaten çok kasılma vardı ilaclarla azaltılmaya çalışılsa da son hafta ağrılarım arttı ve haftalık kontrolde doktor artık ilaçların fayda vermeyecegini ve doğum olması gerektiğini söyledi ve yatışım yapıldı doğum oldu

Çok şükür ekosu temiz çıktı🤲 dualarınız için Allah razı olsun 🌺🤲

Dün eve geldi bebeğim şükür dua eden herkeste Allah razı olsun 🤲

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar