36+4 bacağa vuran kasık ağrısı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Gökçem💕 tarafından oluşturulan 36+4 bacağa vuran kasık ağrısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,766 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı 36+4 bacağa vuran kasık ağrısı
Konbuyu başlatan Gökçem💕
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gökçem💕

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Kızlar eşim askerde olduğu için annemdeyim biliyorsunuz. Buraya da anneannem geldi felç başlangıcı gibi bir durumu var insanlar onu ziyarete geliyor. Ayakta kalıyoruz ikimizde mecburen annemle. Ama böyle devam ederse kendi evime geçeceğim heralde yoruluyorum çünkü

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar eşim askerde olduğu için annemdeyim biliyorsunuz. Buraya da anneannem geldi felç başlangıcı gibi bir durumu var insanlar onu ziyarete geliyor. Ayakta kalıyoruz ikimizde mecburen annemle. Ama böyle devam ederse kendi evime geçeceğim heralde yoruluyorum çünkü
Hmm başka kimse yokmu kuzum annene yardım edecek sonuçta kendini çok yormaman gerekiyor

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar misafir vardı çok oturdum uzanıp uyuyunca geçer dedim ama sanki adet olacakmışım gibi geceden beri kasıklarımda sürekli geçmeyen bir ağrı var sol bacağıma vuruyor. Doğum belirtisi midir
Canım muhtemelen yorulmussundur. Özellikle geceleri yatarken ağrı oluyor yoruldugunda. Dinlen canım bol bol. Bende dün hastaneye gittim 37 haftaliktim eve geldiğimde agrilarim vardı ayaklarımı uzattım dinlendim geçti. Gece sağ ayağın çok ağrıdı ağrılardan kaynaklı krampta girdi. Sabaha kadar uyuyamadım. Artık yorulunca hemen ağrılar kendini gösteriyor sende dinlen bol bol misafir alma işini biraz rafa kaldir son zamanlar biraz ayakta dursan bile ağrın oluyor. Hem doktor bol bol dinlen ayakta kalma çocuk aşağı daha kolay iniyor dedi. Birde bol bol su iç su ağrıları dağıtıyor dedi sende dene istersen canım birde ayaklarını yukari kaldır dinlen.

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Allah'ım şafi ismi ile şifa versin inşallah anneanneme kuzum ama dinlenmek lazım seninde şurada sayılı günlerin kaldı

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Canım muhtemelen yorulmussundur. Özellikle geceleri yatarken ağrı oluyor yoruldugunda. Dinlen canım bol bol. Bende dün hastaneye gittim 37 haftaliktim eve geldiğimde agrilarim vardı ayaklarımı uzattım dinlendim geçti. Gece sağ ayağın çok ağrıdı ağrılardan kaynaklı krampta girdi. Sabaha kadar uyuyamadım. Artık yorulunca hemen ağrılar kendini gösteriyor sende dinlen bol bol misafir alma işini biraz rafa kaldir son zamanlar biraz ayakta dursan bile ağrın oluyor. Hem doktor bol bol dinlen ayakta kalma çocuk aşağı daha kolay iniyor dedi. Birde bol bol su iç su ağrıları dağıtıyor dedi sende dene istersen canım birde ayaklarını yukari kaldır dinlen.
Sağol canım yapacağım dediklerini inşallah 🌹
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Teşekkür ederim size de kızlar 💞

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar