Sorum var 36+4 kasık ağrısı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kevser_Aselhüma tarafından oluşturulan 36+4 kasık ağrısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 365 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 36+4 kasık ağrısı
Konbuyu başlatan Kevser_Aselhüma
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kevser_Aselhüma

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
36+4 ten selamlar
2 gündür adet ağrısı gibi ağrım var bel kemiklerime baskı hissediyorum benim gibi olan varmı
Ağrılar beline vuruyor ise düzenli ve sıklığı giderek artıyor ve dinlenince geçmiyor ise muhtemelen doğum sancıların yavaş yavaş başlamıştır benim ki 3 gün önceden ağrılar başlamisti nişan filan geldi mi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ağrılar beline vuruyor ise düzenli ve sıklığı giderek artıyor ve dinlenince geçmiyor ise muhtemelen doğum sancıların yavaş yavaş başlamıştır benim ki 3 gün önceden ağrılar başlamisti nişan filan geldi mi
Katılıyorum

Kevser_Aselhüma

Kayıtlı Üye
rank
Ara ara geliyo ağrılar bi kaç gündür bu şekildeydim ama henüz nişan filan gelmedi ağrıların sıklığı artmadı fazla
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canm doğumun yakın devam ederse doktora git
Dün gece gittim hastaneye ama nstde sancı gözükmedi ultrasonda kasılmalarım göründü şimdi yine ağrılarım oluyo ara ara

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ara ara geliyo ağrılar bi kaç gündür bu şekildeydim ama henüz nişan filan gelmedi ağrıların sıklığı artmadı fazla

Dün gece gittim hastaneye ama nstde sancı gözükmedi ultrasonda kasılmalarım göründü şimdi yine ağrılarım oluyo ara ara
Sen yine takip te kal canım ağrıların şiddetlenir ise sıklığı artar ve dinlenince geçmez ise hem git doktora hayırlı haberlerle inşallah

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank

Hm artarsa ağrın bence bidaha git

Tüm sayfalar yüklendi.