36.hafta

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Mart Anneleri kategorisinde Gamze555 tarafından oluşturulan 36.hafta başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 882 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Mart Anneleri
Konu Başlığı 36.hafta
Konbuyu başlatan Gamze555
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze555

Gamze555

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ben 36+4 üm fakat doğum belirtilerimin hiçbiri yok sık idrara bile çıkmıyorum 3-4 saat aralıkla çıkıyorum yalancı sancılarim falanda yok. Rahimde baskı da hissetmiyorum acaba bebek ters midir doktor bisey demedi ama öyle hissettim bilenleriniz varsa bu durumda olan yada daha önce yaşamış olan bana yardımcı olabilir misiniz

D❤H❤L

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ben 36+4 üm fakat doğum belirtilerimin hiçbiri yok sık idrara bile çıkmıyorum 3-4 saat aralıkla çıkıyorum yalancı sancılarim falanda yok. Rahimde baskı da hissetmiyorum acaba bebek ters midir doktor bisey demedi ama öyle hissettim bilenleriniz varsa bu durumda olan yada daha önce yaşamış olan bana yardımcı olabilir misiniz
Endise etme kardesim ters olsaydi doktorun soylerdi cmm hareketlerini takip et daha 4 hafta var ben 40 haftayi gecirdim oyle dogurdum bebegimin hareketleri iyiydi onun disinda hic hamile degilmisim gibiydim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar