36.haftaa

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ceylinilda tarafından oluşturulan 36.haftaa başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,758 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 36.haftaa
Konbuyu başlatan Ceylinilda
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ceylinilda

Ceylinilda

Kayıtlı Üye
rank
Hatunlar 36.haftamdayim cuma gunu kontrolum vardi doktorum pzrtsiye kadar izin almıs, pzrtsi gunune cekildi randevum benimde 2 gundur acayip agrilarim var karnim top gibi sertlesiyo sanirim bu kasılma oluyor ,acil birsey olursa nobetci doktora basvurabilirsin dedi ama butun herseyimi o biliyor ve riskli gebelik durumundayim cok da korkuyorum 😔Bide gurbetteyim yalnızım ,annem hafta sonu gelcek endişe etmeyim normaldir diyorum ama normalmi bilmiyorum😔

Tuuu

Kayıtlı Üye
rank
Hatunlar 36.haftamdayim cuma gunu kontrolum vardi doktorum pzrtsiye kadar izin almıs, pzrtsi gunune cekildi randevum benimde 2 gundur acayip agrilarim var karnim top gibi sertlesiyo sanirim bu kasılma oluyor ,acil birsey olursa nobetci doktora basvurabilirsin dedi ama butun herseyimi o biliyor ve riskli gebelik durumundayim cok da korkuyorum 😔Bide gurbetteyim yalnızım ,annem hafta sonu gelcek endişe etmeyim normaldir diyorum ama normalmi bilmiyorum😔
Vucudun kendini hazirliyordur..artik doguma cok az kalmis..bir keresinde ben doguruyorum diye hastaneye bile gitmistim o haftalarda ama tam 40 haftada dogdu..ama sunu hic merak etme acil doguma bile alinsan senin tum risklerin ve bilgilerin surekli olarak kayitlaniyor.. hemsireler doktora hemen dosyalari getiriyorlar dijital ortamdaysa doktor dijital olarak ogreniyor.. sonucta herhangi bir komplukasyon gelisebilir ve doktorunda bu duruma hazirlikla olmasi gerekir.. sancin gelse ve doguma girsen doktor bekleyelim bakalim demez.. ortalarda gorunmese bile o senden haberdar olur ve bilgilerine sahip olur sen hic merak etme.. sadece kendine baski stres yapma rahat birak dinlen bol bol.. allah omur verdikce hicbisey buna mani olamaz..

Ceylinilda

Kayıtlı Üye
rank
Vucudun kendini hazirliyordur..artik doguma cok az kalmis..bir keresinde ben doguruyorum diye hastaneye bile gitmistim o haftalarda ama tam 40 haftada dogdu..ama sunu hic merak etme acil doguma bile alinsan senin tum risklerin ve bilgilerin surekli olarak kayitlaniyor.. hemsireler doktora hemen dosyalari getiriyorlar dijital ortamdaysa doktor dijital olarak ogreniyor.. sonucta herhangi bir komplukasyon gelisebilir ve doktorunda bu duruma hazirlikla olmasi gerekir.. sancin gelse ve doguma girsen doktor bekleyelim bakalim demez.. ortalarda gorunmese bile o senden haberdar olur ve bilgilerine sahip olur sen hic merak etme.. sadece kendine baski stres yapma rahat birak dinlen bol bol.. allah omur verdikce hicbisey buna mani
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Vucudun kendini hazirliyordur..artik doguma cok az kalmis..bir keresinde ben doguruyorum diye hastaneye bile gitmistim o haftalarda ama tam 40 haftada dogdu..ama sunu hic merak etme acil doguma bile alinsan senin tum risklerin ve bilgilerin surekli olarak kayitlaniyor.. hemsireler doktora hemen dosyalari getiriyorlar dijital ortamdaysa doktor dijital olarak ogreniyor.. sonucta herhangi bir komplukasyon gelisebilir ve doktorunda bu duruma hazirlikla olmasi gerekir.. sancin gelse ve doguma girsen doktor bekleyelim bakalim demez.. ortalarda gorunmese bile o senden haberdar olur ve bilgilerine sahip olur sen hic merak etme.. sadece kendine baski stres yapma rahat birak dinlen bol bol.. allah omur verdikce hicbisey buna mani olamaz..
Normalde bu haftaları gorcegimizi bile dusunmuyoduk canm erken dogum riskim cok yuksekti ama şükur 36. Haftaya kadar geldim ama artık çok korkmaya başladim ,hayirlsi ile annem gelse kızimı anneme emanet etsem icim daha rahat olcak sankii😔cok tesekkuler guzel yorumun icin🙏

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Kuzum tüm bilgilerin e nabızda ve hastanenin kendi sisteminde kayıtlı olur hangi doktora gidersen git bilgilerin görünür hiç korkma. İçinin rahatlaması için doktora görünebilirsin

Ceylinilda

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum tüm bilgilerin e nabızda ve hastanenin kendi sisteminde kayıtlı olur hangi doktora gidersen git bilgilerin görünür hiç korkma. İçinin rahatlaması için doktora görünebilirsin
Hastanedeki butun doktorlar cok tecrubeli ama icimi anlamsiz bi korku kapladi zaman yaklastigi icinmi nedir bilemedim😔insallah vaktinde saglikla gelirr ,korkularimda yersiz olur🙏sagol canım benim🙏🤲

Fatoş koç

Kayıtlı Üye
rank
Bebek gele bilir kasılma sancın varsa bende oğlumu 37 haftalıkken doğurdum

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Hastanedeki butun doktorlar cok tecrubeli ama icimi anlamsiz bi korku kapladi zaman yaklastigi icinmi nedir bilemedim😔insallah vaktinde saglikla gelirr ,korkularimda yersiz olur🙏sagol canım benim🙏🤲
Rabbim sağ salim bebeğinle kavuşmayı nasip etsin inşallah kuzum son haftalara girince öyle oluyordur belki ben daha başındayım 🤭

Ceylinilda

Kayıtlı Üye
rank
Bebek gele bilir kasılma sancın varsa bende oğlumu 37 haftalıkken doğurdum
Zorunlu sezeryan olcam canm ,rahim agzinda 9 cm lik miyom var ve baska skntilarimda var ,kizimda hic boyle olmamisti erken dogum oldugu icin son aylarda ne olur nasil olur bilmiyorum yani insallah biraz daha beklerr🙏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Rabbim sağ salim bebeğinle kavuşmayı nasip etsin inşallah kuzum son haftalara girince öyle oluyordur belki ben daha başındayım 🤭
Amin cumlemizin insallah canm ,bende ilk hamileligimde 31.haftamda dogum yaptim icin son aylarda ne olur ,ne yasanir hic bilmiyorum🙃

Fatoş koç

Kayıtlı Üye
rank
Zorunlu sezeryan olcam canm ,rahim agzinda 9 cm lik miyom var ve baska skntilarimda var ,kizimda hic boyle olmamisti erken dogum oldugu icin son aylarda ne olur nasil olur bilmiyorum yani insallah biraz daha beklerr🙏
Bn 5 miyom var 2 tanesi yumurta büyük lügün de rakim duvarın da bugün 3 taramaya girdim doktor bana 1 miyom var dedi şok oldum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar