Sorum var 36.HAFTADA DOGUM YAPANLAR BAKABILIRMI

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nagehan tarafından oluşturulan 36.HAFTADA DOGUM YAPANLAR BAKABILIRMI başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,938 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 36.HAFTADA DOGUM YAPANLAR BAKABILIRMI
Konbuyu başlatan Nagehan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nagehan

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba sevgili yoldaşlarım sanırım son çıkışa doğru yaklaşıyorum.şuan ben 33 haftalik hamileyim daha önce 36.hafta da gebelik kolestasi sebebi ile bebeğimi kaybettiğim için doktorum yine 36 doğum olur dedi riske atmayiz dedi.merak ettiğim 3 haftam var bugün Dr gittiğimde bebegin .2024 gr olduğunu söyledi 36 da doğarsa kuvoze girermi bizi ne gibi sıkıntılar bekliyor
Geçmiş olsun canım eğer öyle bir durum söz konusu ise zaten önceden sana ciğer geliştirici ine yaparlar benim erken doğum riskim vardı 29 haftalıkken yaptılar bide doğum esnasında yapıldı 35+2 haftalıkken doğdu oğlum ama ilk kızım 36.haftamin içinde doğdu kuvez görmedi

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Hiçbir sıkıntı olmaz kuzum kilosu maşallah gayet yerinde strese girme Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah

Tecrübeli Anne

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba sevgili yoldaşlarım sanırım son çıkışa doğru yaklaşıyorum.şuan ben 33 haftalik hamileyim daha önce 36.hafta da gebelik kolestasi sebebi ile bebeğimi kaybettiğim için doktorum yine 36 doğum olur dedi riske atmayiz dedi.merak ettiğim 3 haftam var bugün Dr gittiğimde bebegin .2024 gr olduğunu söyledi 36 da doğarsa kuvoze girermi bizi ne gibi sıkıntılar bekliyor
Benim İlk 34 ikinci 36 da doğdu ikiside girmedi küveze kilosuna birazda bağlı oluyo

Nagehan

Kayıtlı Üye
rank
Yok ya neden kuvese kalsin ki merak etme insAllah sag salim alirsin kucagina kuzum
İnşallah çok teşekkür ederim moral verdiğiniz icin ❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hiçbir sıkıntı olmaz kuzum kilosu maşallah gayet yerinde strese girme Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah
İnşallah çok teşekkür ederim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnşallah çok teşekkür ederim
Benim İlk 34 ikinci 36 da doğdu ikiside girmedi küveze kilosuna birazda bağlı oluyo
Masallah çok teşekkürler moral olduğunuz için

Badegül

Kayıtlı Üye
rank
Aynı haftada aynı gün doğum yapmıştım biriyle o bebeğini alıp gitti bende tek başıma çıktım 1 ay oldu küvezde şükür yakında kavuşacaz kızımla 😊 yani tamamen bebeğe bağlı birşey

Tüm sayfalar yüklendi.