Sorum var 36 haftada suyun azalmasi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Tgc tarafından oluşturulan 36 haftada suyun azalmasi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 439 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 36 haftada suyun azalmasi
Konbuyu başlatan Tgc
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Tgc

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar acil cvp vermenizi istyorm sizden rica etsem 36haftaljk oldm bugün kontrolden geldm smdi oglumun suyu azalmış kilosu 3kilo50gramdir takip et sumu akıntı diye bana öç camasirma koydum kağıttan verdi turnusol kağıdı sorum şu direk suyuna odaklandı doktor bende öle diyince soramadm kafama takıldı kilosu nasıl sizce oglumun kucukmu kuvoze girsin istemiyorum girermi napmam lazım suyu iicn

Mircan11

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar acil cvp vermenizi istyorm sizden rica etsem 36haftaljk oldm bugün kontrolden geldm smdi oglumun suyu azalmış kilosu 3kilo50gramdir takip et sumu akıntı diye bana öç camasirma koydum kağıttan verdi turnusol kağıdı sorum şu direk suyuna odaklandı doktor bende öle diyince soramadm kafama takıldı kilosu nasıl sizce oglumun kucukmu kuvoze girsin istemiyorum girermi napmam lazım suyu iicn
Sağlıkla gelsin farklı birşey yoksa kilosudan dolayı girmez gayet iyi masallah

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kuzum bol bol su iç havuç tüket

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Mecbur kalmadığın sürece ayağa kalkma kuzum maşallah bebişin kilosu gayet iyi farklı bir durum olmadığı sürece küveze gireceğini sanmıyorum

Tgc

Kayıtlı Üye
rank
Mecbur kalmadığın sürece ayağa kalkma kuzum maşallah bebişin kilosu gayet iyi farklı bir durum olmadığı sürece küveze gireceğini sanmıyorum
İnsallah şimdi hazırlanıyorum tekrardan gidip baktiricam insallah doğum olmaz dua edin bana kiminin duası kabuk olacağı belli olmaz

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Suyun geliuor dediler ve seni çıkardılar mı hastenden. Allah'ım izni ile kilosu iyi canım doğum sırasında bir sılıntı olmazsa nefessiz kalma gibi küvexe girmez

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 38. Haftasındasınız.
Bebeğin organları tamamen gelişti. artık dışarı hayata hazırız. Bundan sonraki
en büyük sıkıntımız beklemek. bütün anne adayları hemen doğum yapacağını düşünür. Ayak bileklerindeki şişlikler iyice artar. preeklampsiye tekrar dikkat.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 48 cm ağırlıgı 2950 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar