Sorum var 36 haftalık annişler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Serra Hüma tarafından oluşturulan 36 haftalık annişler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 247 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 36 haftalık annişler
Konbuyu başlatan Serra Hüma
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ulduz.kiz anesi👶❤

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
36 haftalık anneler sızın de bebeklerınız toplanıyor mu? Benımkı çok toplanıyo doğuma hazırlıyor kendını dıyorlar ama ben korkuyorum sızın nasıl durumlar.
Benim.bebisinde çok toplanıyordu o normal kuzum alanı azaldı ondan kaynaklı az bir zaman dilimi kalmış rabbim sağ saglim kucağına almayı nasip etsin insallah

Serra Hüma

Kayıtlı Üye
rank
Canim o toplanmalarin olmasi normaldir korkmana gerek yok
İlk defa böyle olunca korktum valla hatta gece sabaha kadar uyumadım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim.bebisinde çok toplanıyordu o normal kuzum alanı azaldı ondan kaynaklı az bir zaman dilimi kalmış rabbim sağ saglim kucağına almayı nasip etsin insallah
İnsan korkuyor ya bısey olcak dıe bıde son zamanlarda artık. Amın canım benım Allah razı olsun çok bekletmeden gelsın inş
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnsan korkuyor ya bısey olcak dıe bıde son zamanlarda artık. Amın canım benım Allah razı olsun çok bekletmeden gelsın inş

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar