36 haftalık doğum olur mu?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Merve5q6 gümüş tarafından oluşturulan 36 haftalık doğum olur mu? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,195 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 36 haftalık doğum olur mu?
Konbuyu başlatan Merve5q6 gümüş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervedmr

Merve5q6 gümüş

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar şuan 33+5 günlük geneyim pazartesi doktora gidicem 36. Hafta da almasını istesem alır mi acaba çok zorlu bi hamilelik geçiriyorum daynamiyorum artk istediğim zaman alır mi doktorlar?

Nur34

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar şuan 33+5 günlük geneyim pazartesi doktora gidicem 36. Hafta da almasını istesem alır mi acaba çok zorlu bi hamilelik geçiriyorum daynamiyorum artk istediğim zaman alır mi doktorlar?

Geçmis olsun cnm bu gidişte nst ye bağlarlar eğer bir sorun gözükmüyorsa şuan 38 haftaya kadar beklerler cnm erken doğum riskin ne zmn. Başladı acaba

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Benimde erken doğum riskim var ama ilaçlarla onu durduruyorlar 36.nci haftada hem çatı hemde nts muayenesi yapıyor bazı doktorlar benm sana önerim 38 haftaya kadar dayanman ciğerleri iyice gelişsin diye annesi

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Almaz canım ne kadar kalırsa anne karnında o kadar iyi oluyor gelişimi açısından. 38den önce suyun sancın vs olmazsa bekletirler

Merve5q6 gümüş

Kayıtlı Üye
rank
Geçmis olsun cnm bu gidişte nst ye bağlarlar eğer bir sorun gözükmüyorsa şuan 38 haftaya kadar beklerler cnm erken doğum riskin ne zmn. Başladı acaba
27. Haftada başladı progestan iğne vermişti tansiyon ilacı bide puroloton iğne vermişti en son 29. Haftada gittim pazartesi gidicem 34 haftalık oluyor doktorum 30. Haftadan sonra nst ye alıyoruz demişti bide 2 3 gündür kasılma oldukça bebek vajinaya doğru baskı yapıyor sık sık neden acaba🤔
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Almaz canım ne kadar kalırsa anne karnında o kadar iyi oluyor gelişimi açısından. 38den önce suyun sancın vs olmazsa bekletirler
Kasılma riskli erken olabilir demişti doktorum ama bilmiyorum ya sağ salim gelsin istiyorum

Kasılma riskli erken olabilir demişti doktorum ama bilmiyorum ya sağ salim gelsin istiyorum

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Sancılar erken başladıysa geciktirmek için hap veriyor canım oğlum 37 de doğum sancılarım başlamış doktor erken alamam ne kadar kalırsa anne karnında o kadar iyi demişti bir hafta kullandım 38 de kontrole gittim doğum başlamış yani arkadaşların dediği gibi bir hafta bile olsa ne kadar çok kalırsa o kadar iyi diye ellerinden geleni yapıyor doktorlar

Merve5q6 gümüş

Kayıtlı Üye
rank
Sancılar erken başladıysa geciktirmek için hap veriyor canım oğlum 37 de doğum sancılarım başlamış doktor erken alamam ne kadar kalırsa anne karnında o kadar iyi demişti bir hafta kullandım 38 de kontrole gittim doğum başlamış yani arkadaşların dediği gibi bir hafta bile olsa ne kadar çok kalırsa o kadar iyi diye ellerinden geleni yapıyor doktorlar
Hmm anladm canm saol

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank

Canım dediğim gibi öncesinde kendiliğinden doğum başlamazsa 38den önce almaz Dr olsa bile ellerinden geldiğince geciktiriyorlar doğumu normal şartlarda 39 da alan bile var. Tek başına kasılma vs var diye yada sen istiyorsun diye daha erken almaz. Açılma olur suyun gelir bebek doğum kanalına girer vs vs gibi durumlar da erken almak zorunda kalırsa alır anca

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar