Sorum var 37+5haftalik oldum iki hafta kaldı ama henüz gelen giden yok gece biraz sancım vardı geçti

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demetdemet tarafından oluşturulan 37+5haftalik oldum iki hafta kaldı ama henüz gelen giden yok gece biraz sancım vardı geçti başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,132 kez görüntülenmiş, 38 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 37+5haftalik oldum iki hafta kaldı ama henüz gelen giden yok gece biraz sancım vardı geçti
Konbuyu başlatan Demetdemet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı olsun canım çok az kalmış hatta belki kalmamış 🤣🤣benim daha 13 haftam var normal şartlarda
Evet ya artık heran doğabilir biran önce kucama almak ıstiyom sabirsizlastim ama beyfendinin keyfi yerinde galiba🤣 Aa canım sende hayırlısı şekilde al kucana inşallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sağ sağlim gelsin minik kuş 🥰 son demler🤩
Evet canım bekliom Eli kulağında herşey hazır çok heycanlıyım Rabbim isteyen herkeze nasip etsin inşallah biran önce kucama almak istiyom

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Bibista hazirlanyodur en azinda senin gibi hacanli annesinin kokusunu merak edeyodur canim az biseyin Kalmis Merdeven inib cikmak en iyi gelan yontemder bolbol yap bu hafta ici mucdama bekliyoruz guzel annesim🥰😘💋
Ay sağol canım benim evet oda hazırlıyor kendini oda sabırsızdir eminim 🥰❤️😍çok az kaldı bakalım hayırlısı insallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar