Sorum var 37 hafta benim zilli kilo almadı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Busratuna tarafından oluşturulan 37 hafta benim zilli kilo almadı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,034 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 37 hafta benim zilli kilo almadı
Konbuyu başlatan Busratuna
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Busratuna

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Kaşar peyniri kilo aldırıyor mu canım ben 26 haftalığım ve kızımın kilosu 850 gr demişti doktor nasıl acab
Canım bana kilo almasını istiyorsan kaşar peyniri ve sert peynirler ye dediler şu an 33 haftalığız ama maşallah kilosu önden gidiyor bayadır her gün yiyorum dilim dilim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

34 olduk 2250 canim
Seninki de iyi canım maşallah tombiş gidiyor

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Yani kaşar peyniri yesem kilo alır demi cnm geçenlerde gittim 850 gr dedi şimdi bir kilo olmuştur herhalde sence iyimi 26 haftalığım 🥰
Canım şu anda senin bebiş haftasıyla göre uyumlu 750-1000 arası olması gerekiyormuş gayet iyi seninki maşallah. Bebişin kilo alması için her gün kaşar peyniri, bir kase yoğurt, deveci armudu diyolar ya canım var pazarda marketlerde şu anda. Bu üçü çok kilo aldırıyormuş biiznillah. Ben bol bol yiyorum bunlardan.

Fatma kahraman

Kayıtlı Üye
rank
Canım şu anda senin bebiş haftasıyla göre uyumlu 750-1000 arası olması gerekiyormuş gayet iyi seninki maşallah. Bebişin kilo alması için her gün kaşar peyniri, bir kase yoğurt, deveci armudu diyolar ya canım var pazarda marketlerde şu anda. Bu üçü çok kilo aldırıyormuş biiznillah. Ben bol bol yiyorum bunlardan.
İnşallah cnm deneyecem bunları inşallah faydası dokunur kilo almasını istiyorum zayıf olunca bakimida zor olur teşekkür ederim bilgilerin için cnm Allah hayırlısıyla kucağına almanı nasip etsin inşallah bebeğini 🤗

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
İnşallah cnm deneyecem bunları inşallah faydası dokunur kilo almasını istiyorum zayıf olunca bakimida zor olur teşekkür ederim bilgilerin için cnm Allah hayırlısıyla kucağına almanı nasip etsin inşallah bebeğini 🤗
Amin canım inşallah sen de sağlıkla kavuş bebeğine canım benim ❤️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar