37.hafta

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zehra tarafından oluşturulan 37.hafta başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,274 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 37.hafta
Konbuyu başlatan Zehra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Zehra

Kayıtlı Üye
rank
Slm kizlar 37.haftamdaym zsten cok sık idrara cikardimdq iki gundur surekli idrarm geliyor gbi hisediyorm ama.bisey yok ilk gebelik dogum yaklastginin belirtisi olablirmu bu yada enfeksiyon falanmi kaptm acaba
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bebegimde masallah hareketleri yerinde

Zeynep Aliyeva

Kayıtlı Üye
rank
Slm kizlar 37.haftamdaym zsten cok sık idrara cikardimdq iki gundur surekli idrarm geliyor gbi hisediyorm ama.bisey yok ilk gebelik dogum yaklastginin belirtisi olablirmu bu yada enfeksiyon falanmi kaptm acaba

Bende ilk gebeligim 36 hafatya gectim son gunlerde cok sik cikyorum bide ozelikle geceleri bebek tam vajinada sanki donuyor acayip agrili geciyor belimde agri oluyor doktor karnin asada 38 hafatda dogurursun dedi bakalim

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank

Bebek doğum kanalına girce için pelvik kaslara mesaneye baskı yapıyordur

Zehra

Kayıtlı Üye
rank
Bende ilk gebeligim 36 hafatya gectim son gunlerde cok sik cikyorum bide ozelikle geceleri bebek tam vajinada sanki donuyor acayip agrili geciyor belimde agri oluyor doktor karnin asada 38 hafatda dogurursun dedi bakalim
Bemimde karnim en basindan beri asagida zaten ama doktor erken dogurursun demedi hic bunyeyle.alakali gobegin yukarda yada asagida olmasi

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank

Normal canım bebek pozisyon alıyor ve mesaneye baskı yapıyor oyüzden çok sık idrara gidiyorsun bende çok gittim boşu boşuna geceleri 😊 idrarında yanma renk değişikliği var ise enfeksiyon olabilir ama bu haftalarda dediğim gibi sık idrara çıkma gayet normal

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank

Canım bebek aşağı indiği baskı yaptığı için oluyor olabilir normal onlar enfeksiyon olsa farklı belirtileri de olur. Doğum zamanı bebek pek hareketli olmaz. Ama 37 olmuş zaten şuan doğsa da bi sorun olmaz sağlıkla alırsın bebeğini kucağına inşallah 🙏

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Benimde oyle hic yukari cikmadi hep asagidaydi aslinda 34 h. Olduk herkez asagi indi diyo korkuyorum 😬
Benim doktorum küçük hanım nerde mutluysa orda konumlanır sağlığı yerinde takılma bunlara demişti kizim olacak ama göbeğimden dolayı herkes erkek diyor kızda böyle olmaz diyorlar takilmiyorum hic

Zehra

Kayıtlı Üye
rank
Canım bebek aşağı indiği baskı yaptığı için oluyor olabilir normal onlar enfeksiyon olsa farklı belirtileri de olur. Doğum zamanı bebek pek hareketli olmaz. Ama 37 olmuş zaten şuan doğsa da bi sorun olmaz sağlıkla alırsın bebeğini kucağına inşallah 🙏
Yaaaa geleblirmi su an diyosunz bebek:))surekli tuvalete gtme istegi var sormayin ya

Benim doktorum küçük hanım nerde mutluysa orda konumlanır sağlığı yerinde takılma bunlara demişti kizim olacak ama göbeğimden dolayı herkes erkek diyor kızda böyle olmaz diyorlar takilmiyorum hic
Benimde gobegm hem asagida hem dik goren erkej diyor:))herkesin yapisi farkli ya kizlarimiz saglicakla dogsun ins

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar