37 haftalik olduk🥰

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Zeyno_aynur tarafından oluşturulan 37 haftalik olduk🥰 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,023 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı 37 haftalik olduk🥰
Konbuyu başlatan Zeyno_aynur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Emine zeynep

Zeyno_aynur

Kayıtlı Üye
rank
Ben perşembe günü gideceğim doktora öğrenir yazarım inşallah ama en son 34 haftalikken gittim 2250 dedi önerdiğiniz bise varmi bende kilo almasını istiyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

3100 dedi Dr birkaç gün önce canım seninki ne kadar?
Perşembe öğrenecem inşallah canım öğrenince yazarim
3100 dedi Dr birkaç gün önce canım seninki ne kadar?

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Masallah 😍önerdiğin bise varmi ya
Süt. Ben litre litre süt içiyodum hamileliğimin başından beri 6. Ayın sonunda bebek çok iri olucak dedi verdiği nütün vitaminleri kesti daha çok kilo almasın diye sonra 33 haftalıkken ben içim yandıkça süt içiyorum dedim 😂😂 sütü yasakladı normal doğuramazsın bu şekilde gidersen dedi sütü kestikten sonra kilo alması yavaşladı zaten oğlanın.

Zeyno_aynur

Kayıtlı Üye
rank
Süt. Ben litre litre süt içiyodum hamileliğimin başından beri 6. Ayın sonunda bebek çok iri olucak dedi verdiği nütün vitaminleri kesti daha çok kilo almasın diye sonra 33 haftalıkken ben içim yandıkça süt içiyorum dedim 😂😂 sütü yasakladı normal doğuramazsın bu şekilde gidersen dedi sütü kestikten sonra kilo alması yavaşladı zaten oğlanın.
Sütü soguk mu sıcak mı tuketiyordun canim

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Sütü soguk mu sıcak mı tuketiyordun canim
Ilık, sıcak süt iğrenç bişey ya 😂😂😂 soğuk severim aslında ama dediler ki soğul şeyler tüketme bende yalandan ocakta 30 saniye tuttum tuttum içtim 😂😂 yani hiç dolaba koymazsan dışarıda kalırsa o sıcaklık yani ohh bi rahatlatırdı ki beni 😂 sütü çok seviyorum ya

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar