37 haftasi uzeri olup aşerme

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bla bla bla tarafından oluşturulan 37 haftasi uzeri olup aşerme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,451 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 37 haftasi uzeri olup aşerme
Konbuyu başlatan Bla bla bla
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bla bla bla

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar psikolojik mi yoksa normal mi 38+2haftalqm halen biseyler aseriyorum sizdede warmi kendi nefsimlemi hareket ediyorum. Geçen hafta tatlı dün çikolatalı kurabiye. Buqun şu saatte pide aşerdm eşim saolsun aliyo, almaya qitti şuan ama nefsim mi çocuk mu 🙄 benimle bir olup hale aseren warmi

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar psikolojik mi yoksa normal mi 38+2haftalqm halen biseyler aseriyorum sizdede warmi kendi nefsimlemi hareket ediyorum. Geçen hafta tatlı dün çikolatalı kurabiye. Buqun şu saatte pide aşerdm eşim saolsun aliyo, almaya qitti şuan ama nefsim mi çocuk mu 🙄 benimle bir olup hale aseren warmi
Aşermek nasıl oluyor 😂 ben hiç aşermedim 😥

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Ben nefsimlemi hareket ediyorum bilmiyorum ki. Geçen hafta nts qirdiqmde hala aşeriyomsn diye sordu hemşireler. Sizin qibi olmayı isterdim walla iyiyms ama eşiniz biraz çekse iyi olurdu 😅
Alt komşum şey derdi bana kocana söyle ay canım baklava çekti 😂😂 diyordum ki ama çekmiyor ki. Olsun sen de biz yeriz diyolardı 😂😂😂

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Kız benimde öyle bu ara durmadan tatlı isteği hamur işi durup durup bişey istiyor. Bugünde tulum peyniri çekti canım vallahi hiç bu kadar olmadı aşermeler

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Az önce dondurma krizi tutan şimdi de şeker pancarı isteyen ben 36+4 den slm 👍

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Alt komşum şey derdi bana kocana söyle ay canım baklava çekti 😂😂 diyordum ki ama çekmiyor ki. Olsun sen de biz yeriz diyolardı 😂😂😂
Mantikli iş demiş komşun kendi çıkarınca 😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kız benimde öyle bu ara durmadan tatlı isteği hamur işi durup durup bişey istiyor. Bugünde tulum peyniri çekti canım vallahi hiç bu kadar olmadı aşermeler
Bnde aynı sekildeyim walla hiç bukadar yormamstim eşimi iyi biseymi kötü mü ediyoruz bilemedim 😑

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Mantikli iş demiş komşun kendi çıkarınca 😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bnde aynı sekildeyim walla hiç bukadar yormamstim eşimi iyi biseymi kötü mü ediyoruz bilemedim 😑
Bunca zaman bişey istemedim öyle şimdide nolcak kötü olup çoçuklar kocaman oldu napalım daha çok istiyorlar 😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar