38+2 haftalığım çatı muayenesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Buket.tncl tarafından oluşturulan 38+2 haftalığım çatı muayenesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 734 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 38+2 haftalığım çatı muayenesi
Konbuyu başlatan Buket.tncl
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Buket.tncl

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba bugün doktora gittim 38+2 haftalığım çatı muayenesine bi parmak açıklık var dedi. Benim ne sancım var nede suyum geldi doğumun başladığı anlamına mı geliyor 1 parmak açıklık kaç cm oluyor

Hilalll

Kayıtlı Üye
rank
Yok canım daha başlamamış 1cm oluyo sanırım o açıklık daha çok az ama yakın daha fazla açılmanın olması yürü sürekli zamanı da gelmiş artık zaten

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Artık acılmaya baslar canım suyu da heran gelebilir sancı da kendini doguma hazırla ve kendini yormadan yürü sıcak dus al hurma ye nefes egzersizleri yap hayırla alırsın ınsallah kucagına

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba bugün doktora gittim 38+2 haftalığım çatı muayenesine bi parmak açıklık var dedi. Benim ne sancım var nede suyum geldi doğumun başladığı anlamına mı geliyor 1 parmak açıklık kaç cm oluyor
En az 3 cm olması gerekiyor suyun falan gelmezse yatış yapılması için canım doğum yakın artık sağlıkla alırsın bebeğini kucağına inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar