38*3 yardımcı olurmusunuz

• Konbuyu başlatan Damlaaaa
  • Toplam 6 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Damlaaaa tarafından oluşturulan 38*3 yardımcı olurmusunuz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 417 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 38*3 yardımcı olurmusunuz
Konbuyu başlatan Damlaaaa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Dml
D

Damlaaaa

Guest
Merhabalar kızlar 38*3 gebeliğim sezeryan için verilen tarih 10 nisandi bugün doktor kontrolünde bebegin doğum kanalına girdiğini söyledi doktor sancı Yok nts de ama her an olabilir doğum dedi başına gelen varmı bu şekilde olunca sizce doğum kaç güne olur sorma sebebim eşim yurtdışında yetişmez korkusu sardı beni başına gelen varsa yardımcı olur mu sizce 10 nisanı beklermi doğum kanalında olsa bile

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar kızlar 38*3 gebeliğim sezeryan için verilen tarih 10 nisandi bugün doktor kontrolünde bebegin doğum kanalına girdiğini söyledi doktor sancı Yok nts de ama her an olabilir doğum dedi başına gelen varmı bu şekilde olunca sizce doğum kaç güne olur sorma sebebim eşim yurtdışında yetişmez korkusu sardı beni başına gelen varsa yardımcı olur mu sizce 10 nisanı beklermi doğum kanalında olsa bile
Doğum kanalına düşünce normalmi olacak sezeryanmi

Üç prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim ki 38+2 olacak yarın sezeryana gireceğim yani olsa da takma gelişimini tamamladı bu saatten sonra sıkıntı olmaz ki sağlıkla gelsin inşallah

Dml

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim ki 38+2 olacak yarın sezeryana gireceğim yani olsa da takma gelişimini tamamladı bu saatten sonra sıkıntı olmaz ki sağlıkla gelsin inşallah
Yok canım onu biliyorum da eşimde olsun istedim sağlık olsun sağlıkla dünyaya gelsin de sizinde gözünüz aydın

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar