38 gunluk bebegım rota vüris oldu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Hellboy. tarafından oluşturulan 38 gunluk bebegım rota vüris oldu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,273 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 38 gunluk bebegım rota vüris oldu
Konbuyu başlatan Hellboy.
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Derya izm

Yagmurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Cok gecmis olsun canim neyden nasil bulasiyomus doktor ne dedi asisini yaptiriyoduk onun da kac aylikkendi hatirlamiyorum minicik bebek nasi kapmis onu kurban olurum yaradana Rabbim sagligini versin bir an once dualarım bebisle
Kızlar rota vuris oldu bebeğim hastanede yatıyoruz morelım 0 canım çok sıkkın bilgisi olan yazabilir mi neden neyden nasıl geçer kaç gün sürer morele ıhtıyacım var

Ordulu 52

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar rota vuris oldu bebeğim hastanede yatıyoruz morelım 0 canım çok sıkkın bilgisi olan yazabilir mi neden neyden nasıl geçer kaç gün sürer morele ıhtıyacım varr
Canim
Kızlar rota vuris oldu bebeğim hastanede yatıyoruz morelım 0 canım çok sıkkın bilgisi olan yazabilir mi neden neyden nasıl geçer kaç gün sürer morele ıhtıyacım varr
Geçmiş olsun canım benim kızımda rota virüsüse yakalanmisti ama benim kızım 1 yasinda falandi rota virüs aşısını yaptirmadim ücretli bir aşı çok cekti zehirli ishalden doktor entirogermina vermişti bide kefil icirmistim bol bol o sekilde gecmisti senin bebeğin yeni doğan galiba o yüzden doktora danis

Hellboy.

Kayıtlı Üye
rank
Canim

Geçmiş olsun canım benim kızımda rota virüsüse yakalanmisti ama benim kızım 1 yasinda falandi rota virüs aşısını yaptirmadim ücretli bir aşı çok cekti zehirli ishalden doktor entirogermina vermişti bide kefil icirmistim bol bol o sekilde gecmisti senin bebeğin yeni doğan galiba o yüzden doktora danis
Duanızı eksik etmeyin hastaneye yatış yaptık
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cok gecmis olsun canim neyden nasil bulasiyomus doktor ne dedi asisini yaptiriyoduk onun da kac aylikkendi hatirlamiyorum minicik bebek nasi kapmis onu kurban olurum yaradana Rabbim sagligini versin bir an once dualarım bebisle
Sağol canım pek birşey demedi rota vuris olmuş kanında biraz enfeksiyon varmış

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kuzum rota virüsden kaynaklı kusma ve ishalden dolayı sıvı kaybından yatış veriyorlar ihtiyacı olan sıvıyı aldıktan sonra taburcu olursunuz zaten endişe etme çok geçmiş olsun

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
Canım dün okudum ama yazamamıştım. Nasıl oldu bebişin iyi mi. Allahım şifasını versin inşallah 🤲

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar