38.hafta

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Seçilllllll tarafından oluşturulan 38.hafta başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,889 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 38.hafta
Konbuyu başlatan Seçilllllll
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan SemaCan

Seçilllllll

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar yarın tam 38. Haftaya giriyorum 2 gündür beyaz akıntım geliyor hamilelik de akıntı her daim var ama su gibi degilde lavobaya girdiğim de küçük küçük parçalar halinde geliyor normal mi sizce?

SemaCan

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar yarın tam 38. Haftaya giriyorum 2 gündür beyaz akıntım geliyor hamilelik de akıntı her daim var ama su gibi degilde lavobaya girdiğim de küçük küçük parçalar halinde geliyor normal mi sizce?
Bende 38+1 haftadayim. Aynı durum bende de var doktoruma söylediğimde normal demişti. Sancı ağrı doğuma ait hiç bı belirti yok. Artık sabırsızlanıyorum ilk gebeliğim hemen doğsun istiyorum 🙈

Seçilllllll

Kayıtlı Üye
rank
Sanci var mı canım? Sancı yoksa normal diye biliyorum
Sancı yok canım nstde de cıkmıyor doktorum yerini sevmis bebiş gelmeye niyeti yok diyor bakalım hayırlısı☺️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende 38+1 haftadayim. Aynı durum bende de var doktoruma söylediğimde normal demişti. Sancı ağrı doğuma ait hiç bı belirti yok. Artık sabırsızlanıyorum ilk gebeliğim hemen doğsun istiyorum 🙈
Bende de doguma ait hic belirti yok canım cok merak ediyorum bebeğimi🥰

SemaCan

Kayıtlı Üye
rank
Sancı yok canım nstde de cıkmıyor doktorum yerini sevmis bebiş gelmeye niyeti yok diyor bakalım hayırlısı☺️

Aynı durumdayız desene 🤭

Bol bol fotoğraf çek göbüşteyken😍😊
Öyle yapıyorum valla sürekli şişko şişko foto çekiliyorum. Doğunca zayiflarsam vay be neydim ne oldum diycem 😂 çünkü zayıf halimle şimdi ki halime bakip ben böyle nasıl oldum diye her geçen gün şaşırıyorum 🤦

Egebaby

Kayıtlı Üye
rank
Normal canim agrin sancin yoksa ama kanama olursa yani rahim agzindki mukuslu kanli tipa nisan gelmeside denir o gelirse dogum baslamasi demektir. Artik son gunlerin dikkatli ol 🥰 bebegini saglikla.al.kucagina insallah

Seçilllllll

Kayıtlı Üye
rank
Normal canim agrin sancin yoksa ama kanama olursa yani rahim agzindki mukuslu kanli tipa nisan gelmeside denir o gelirse dogum baslamasi demektir. Artik son gunlerin dikkatli ol 🥰 bebegini saglikla.al.kucagina insallah
Agrım sancım yok canım ama akıntı cok gelmeye başladı. Son günlere yaklastık inşallah hepımız saglıkla alalım bebişlerimizi kucagımıza🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar