38 haftalik olduk gelen giden yok😇

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Zeyno_aynur tarafından oluşturulan 38 haftalik olduk gelen giden yok😇 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,343 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı 38 haftalik olduk gelen giden yok😇
Konbuyu başlatan Zeyno_aynur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan iki kiz iki oğlan annesi

Zeyno_aynur

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 38+5gunluk olduk ama hala hiçbir belirti yok artık gelsin istiyorum ya siz kacinci haftada dogum yaptınız.

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 38+5gunluk olduk ama hala hiçbir belirti yok artık gelsin istiyorum ya siz kacinci haftada dogum yaptınız.
Ben oğlumu 39 da dogurmustum bunda 37+2deyiz bakalım ne zaman gelirse paşa artık sancılar başladı benim gün icinde bir çok kez oluyo ama geciyo hemen doktor hareketlerini takip et dedi maşallah i var ordan oraya koşturuyo mübarek çok aşırı hareketli bazen diyorum dogsan bir an önce diye de çok canımı acitiyo son 19 guncuk kaldı sağlıkla gelsin insallah miniklerimiz bir avazda kurtulalim insallah

Zeyno_aynur

Kayıtlı Üye
rank
Ben oğlumu 39 da dogurmustum bunda 37+2deyiz bakalım ne zaman gelirse paşa artık sancılar başladı benim gün icinde bir çok kez oluyo ama geciyo hemen doktor hareketlerini takip et dedi maşallah i var ordan oraya koşturuyo mübarek çok aşırı hareketli bazen diyorum dogsan bir an önce diye de çok canımı acitiyo son 19 guncuk kaldı sağlıkla gelsin insallah miniklerimiz bir avazda kurtulalim insallah
Amin canım inşallah benimde son 8 gün kaldı sancilarim başladı uykusuz geceler başladı şimdiden gelsede bitse ya

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar