39+1 de doğum 🤗😊😍

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nurcan28 tarafından oluşturulan 39+1 de doğum 🤗😊😍 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,024 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 39+1 de doğum 🤗😊😍
Konbuyu başlatan Nurcan28
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gizemrüya

Nurcan28

Kayıtlı Üye
rank
Haftaya salı 39+1 de doğumum olucak hayırlısıyla inşallah 🤲🤗 3.400 olmuş bebegimde şuan herşey iyi durumda şimdiden stres sardı beni. Tek düşündüğüm hemen sütüm gelmezse naparim iki gün kalicakmişim hastanede birde bu yüzden stres yapıyorum birde ameliyathane nin buz gibi soğuk havası beni ürkütüyor. Hayırlısıyla sizlerede kolay doğumlar nasip etsin Rabb'im

...

Moderator
Mod
rank
Haftaya salı 39+1 de doğumum olucak hayırlısıyla inşallah 🤲🤗 3.400 olmuş bebegimde şuan herşey iyi durumda şimdiden stres sardı beni. Tek düşündüğüm hemen sütüm gelmezse naparim iki gün kalicakmişim hastanede birde bu yüzden stres yapıyorum birde ameliyathane nin buz gibi soğuk havası beni ürkütüyor. Hayırlısıyla sizlerede kolay doğumlar nasip etsin Rabb'im
Amin canım.Sağlıkla doğsun bebeğin inşaAllah.Bende bir önceki çocuğumda sezaryen oldum.Ameliyathane pek soğuk olmuyor .şimdiden sütünü düşünüp sitres yapma kuzum.🤗

Nurcan28

Kayıtlı Üye
rank
Amin canım.Sağlıkla doğsun bebeğin inşaAllah.Bende bir önceki çocuğumda sezaryen oldum.Ameliyathane pek soğuk olmuyor .şimdiden sütünü düşünüp sitres yapma kuzum.🤗
Teşekkür ederim canım. Soğuk derken üşümek maksadında değil ürkütücü yani o yüzden soğuk tabiri kullandım. Birden fazla amelyat yaşadım fakat alisamiyo insan yinede korkuyorum panik oluyorum iki çocukda ardımda bırakıp giricem amelyata diye herşey geciyo aklımdan keşke erkek olsaydım ya 🤦🏻‍♀️ herşeyi anneler çekiyor yaşıyor. Bebegimi kucağıma aldığımda unuturum herseyide 🤗

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
İlk doğum herhaldeki sezeryan günün alınmış süt spinal olursa sütün daha erken gelir bide kafaya takıp sıkıntı etme sütü de ameliyathaneyi de bebeğe odaklan hemen ten tene temas kuracaklar cennet kokusu gelecek

...

Moderator
Mod
rank
Teşekkür ederim canım. Soğuk derken üşümek maksadında değil ürkütücü yani o yüzden soğuk tabiri kullandım. Birden fazla amelyat yaşadım fakat alisamiyo insan yinede korkuyorum panik oluyorum iki çocukda ardımda bırakıp giricem amelyata diye herşey geciyo aklımdan keşke erkek olsaydım ya 🤦🏻‍♀️ herşeyi anneler çekiyor yaşıyor. Bebegimi kucağıma aldığımda unuturum herseyide 🤗
Öyle canım ameliyathanenin farklı bir havası var.Ama dediğin gibi sonuçta tatlımı tatlı bebeğini kucağına alacaksın.Cennet onun için annelerin ayağı altında kuzum🤗😘

Nurcan28

Kayıtlı Üye
rank
İlk doğum herhaldeki sezeryan günün alınmış süt spinal olursa sütün daha erken gelir bide kafaya takıp sıkıntı etme sütü de ameliyathaneyi de bebeğe odaklan hemen ten tene temas kuracaklar cennet kokusu gelecek
3. Doğum canım fakat beni stres sarıyo son zamanlarda böyle düşündükçe. Sıcak su torbası ninyanima alsam da goguslerime koysammi diyorum. Eve gelsem hemen duş alınca geliyo sütüm ama iki koca gün orda besleyemezsem araştırma hastanesi birde çok inceliyolar sarılık olur sa alırlar bebeği diyorum Allah'ım bunlari düşündükçe deliricem.

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
3. Doğum canım fakat beni stres sarıyo son zamanlarda böyle düşündükçe. Sıcak su torbası ninyanima alsam da goguslerime koysammi diyorum. Eve gelsem hemen duş alınca geliyo sütüm ama iki koca gün orda besleyemezsem araştırma hastanesi birde çok inceliyolar sarılık olur sa alırlar bebeği diyorum Allah'ım bunlari düşündükçe deliricem.
Pardon ben öyle anladım bi yakınım özel hastane de sezeryan oldu malum kalkmak duş almak sıkıntılı hurma incir bırakmıştı çantasına bide küçük minik kahve makineleri varya sıcak su için hem kahve yapıyordu hemde havluyu sıcak suyla ıslatıp kompres yapmıştı süt için yatacağınız hastanenin imkanlarını bilmiyorum ama deneyebilirsiniz

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Bunları düşünme herşey çok iyi olacak inşallah ameliyathane soğuk diyorlar da ben hiç üşümemiştim 😊 süt de gelir merak etme 🙏🙏😇 Sağlıkla kavuşun inşallah 🥰

Derya1216

Kayıtlı Üye
rank
Aminn cümlesine inşallah hayırlısı ile kucağına al canım 💕

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Sakin olll🤗şükür sonuna gelmişsin canım benim merak etme sut en gec 3 4 gune iniyor insallah sutun bol olsun 🤲 evet o ameliyathanenin soguk ürkütücü bi tarafı var ne yazikki😬 sezeryan olacaksan zaten hemen bikac saate biter odaya çıkarsın guzel seyler düşün melegine kavuşacaksın 😍

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar