Sorum var 39+3 günüm ama hala yalancı sancım yok bilgi verirmisiniz biraz?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ASELİM tarafından oluşturulan 39+3 günüm ama hala yalancı sancım yok bilgi verirmisiniz biraz? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 476 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 39+3 günüm ama hala yalancı sancım yok bilgi verirmisiniz biraz?
Konbuyu başlatan ASELİM
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
39+3 günüm oldu hala yalancı sancım bile yok bilgi verirmisiniz lütfen 🙏
Canım benimde tam 40 hafta iken hiç sancı filan yoktu hastaneye gittim bir hafta daha bekliyekim dedi Dr 2 gün sonra sancım geldi 3 cm açılma vardı 5 saatte suni sancı ile doğurdum 😅🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bekle biraz daha canım o ne zaman geleceğini bilir 🥰🥰

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Canım bende ilk gebeliğim de doktor bebek iri olacak 40 haftayı beklemz demişti sancı vs yoktu tam 38 de doğar dedi ve bildi sancım fln yoktu akşama kadar ütü yaptım sıcak bastı Mayıs ayıydı işte Ogün hiç unutmam bir sürü kaynım dondurma getrmsti nasıl içim yanıyor bir sürü yedim geri odama çıktım duş aldm halsizlik vardı uyku hali sancı fln yok kaynnm anlmis ama doğum olur diye bnde iyice halszlstm ufak sancı olunca gittik açılma vardı gece sabaha karşı da suni sancı ile doğum yaptım bak sancım yok denecek kadar azdı düşün bebeğin başı gelmek üzereydi doğum kanalına girmişti birden gelişti herşey sende de yavaş yavaş başlar canım benim

Bol bol hareket et sıcak duş al sıcak suya otur eğer açılma olsun doğum olsun diyorsan inan çok faydası var

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Canım bende ilk gebeliğim de doktor bebek iri olacak 40 haftayı beklemz demişti sancı vs yoktu tam 38 de doğar dedi ve bildi sancım fln yoktu akşama kadar ütü yaptım sıcak bastı Mayıs ayıydı işte Ogün hiç unutmam bir sürü kaynım dondurma getrmsti nasıl içim yanıyor bir sürü yedim geri odama çıktım duş aldm halsizlik vardı uyku hali sancı fln yok kaynnm anlmis ama doğum olur diye bnde iyice halszlstm ufak sancı olunca gittik açılma vardı gece sabaha karşı da suni sancı ile doğum yaptım bak sancım yok denecek kadar azdı düşün bebeğin başı gelmek üzereydi doğum kanalına girmişti birden gelişti herşey sende de yavaş yavaş başlar canım benim

Bol bol hareket et sıcak duş al sıcak suya otur eğer açılma olsun doğum olsun diyorsan inan çok faydası var
Aynen katılıyorum 👍

nisabr

Kayıtlı Üye
rank
Benimde 40. Haftamdi ağrım falan hiç yoktu lavaboya gittim nişanım gelmişti. Evde bekledim hatta kaynanam börek açıyordu.saat 18. Di sonra börek pişti yedimde bayağı😂😂 sonra saat dokuzda nolur nolmaz diye gittim hastaneye 6 cm acikligim olduğunu söyledi yatisimi yaptı saat gecenin biri ikisi yavaştan sancım başladı artık plates falan verdiler kendim acildigim için suni sancıya gerek duymadilar sabah beste erkek bebişim oldu ☺️

Tüm sayfalar yüklendi.