39+3 haftalık karın

• Konbuyu başlatan Emi
  • Toplam 4 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Emi tarafından oluşturulan 39+3 haftalık karın başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 596 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 39+3 haftalık karın
Konbuyu başlatan Emi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Esmacakmakk
E

Emi

Guest
Merhaba, son günlerde adet ağrısı gibi karnım ve belim ağrıyor. Başka sıkıntım yok şimdilik, doktor kontrolüm de tam 40 haftada uzgeliyor, yani 3 gun sona falan.
Kötü birşey olabilir mi, termini mi beklesem yoksa önceden mi gitsem bilemedim.

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Sancılar da oyle canım hafif adet sancısı gibi baslıyor sonra sıddetlenıyor agrılarını takip et sıddetlenıyorsa mutlaka gıt

E

Esmacakmakk

Guest
Ben de 39+2 yim bugün karnım aşağı inmiş biraz daha ve adet ağrılarım oluyor gibi benim de . Tabi benim bir haftadır bir sürü yalancı sancım oluyor o kadar oluyor ki uykudan uyandırıyor üst üste 4 dk da bir oluyor falan. Alıştım artık her seferinde doğuruyorum sanıyorum bıraktım artık endişelenmeyi :(
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben de 39+2 yim bugün karnım aşağı inmiş biraz daha ve adet ağrılarım oluyor gibi benim de . Tabi benim bir haftadır bir sürü yalancı sancım oluyor o kadar oluyor ki uykudan uyandırıyor üst üste 4 dk da bir oluyor falan. Alıştım artık her seferinde doğuruyorum sanıyorum bıraktım artık endişelenmeyi :(
Evet bu hamilelikte bende öyle canım, hastaneye gittim herşey yolunda dediler. Son 2 gün kaldı Termine ama sanırım uzayacak daha 🙈😁 Allah hepimize yardımcı olsun

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar