39+4 gunluk nişan gelmesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Özlem_ tarafından oluşturulan 39+4 gunluk nişan gelmesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 428 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 39+4 gunluk nişan gelmesi
Konbuyu başlatan Özlem_
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Özlem_

Özlem_

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 39+4 günlük hamileyim bugün kahverengi sumuksu akintim geldi parça halinde ve şuanda adet sancisi gibi sancim var bacaklarim ve vajina bölgem agriyor sizce neden bana yardjmci olur musunuz o akinti nişan gelmesi mi acaba.Şimdiden Teşkür ederim 😘

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 39+4 günlük hamileyim bugün kahverengi sumuksu akintim geldi parça halinde ve şuanda adet sancisi gibi sancim var bacaklarim ve vajina bölgem agriyor sizce neden bana yardjmci olur musunuz o akinti nişan gelmesi mi acaba.Şimdiden Teşkür ederim 😘
Doğum eylemi başlamadan önce bazen rahim ağzındaki mukus tıkacı hafif vaginal kanamayla gelebilir. Halk arasında “nişan gelmesi” olarak bilinen bu durum, doğumun birkaç gün içinde başlayacağının habercisidir. Aslında rahim ağzının yumuşaması ve gevşemesiyle içindeki mukus tıkacının düşmesi nedeniyle olur. Canım ben daha önce yaşamadım internet ten baktım böyle yazıyor hayırlı uğurlu olsun 🙏💕 inşallah istediğin gibi gerçekleşir doğumun dualarım seninle

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Canım benimde 39+4 te sabah 11 de nişanım geldi 5 saat sonra sancılarım fazlalaşınca doğuma gittim sağlıcakla bebeğini kucağına alırsın inşallah.

Özlem_

Kayıtlı Üye
rank
Doğum eylemi başlamadan önce bazen rahim ağzındaki mukus tıkacı hafif vaginal kanamayla gelebilir. Halk arasında “nişan gelmesi” olarak bilinen bu durum, doğumun birkaç gün içinde başlayacağının habercisidir. Aslında rahim ağzının yumuşaması ve gevşemesiyle içindeki mukus tıkacının düşmesi nedeniyle olur. Canım ben daha önce yaşamadım internet ten baktım böyle yazıyor hayırlı uğurlu olsun 🙏💕 inşallah istediğin gibi gerçekleşir doğumun dualarım seninle
inşallah cnm 🙏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

inşallah cnm 🙏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım benimde 39+4 te sabah 11 de nişanım geldi 5 saat sonra sancılarım fazlalaşınca doğuma gittim sağlıcakla bebeğini kucağına alırsın inşallah.
İnşallah cnm valla korkuyorum ilk çocuğum ya birde küçüğüm birsey bilmiyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar