39.4 haftalık doğum mu başlıyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 4 çocuk annesi 🌹 süm 🤲 tarafından oluşturulan 39.4 haftalık doğum mu başlıyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 901 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 39.4 haftalık doğum mu başlıyor
Konbuyu başlatan 4 çocuk annesi 🌹 süm 🤲
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan MrymCetinkaya
Kızlar 39 4 günlük oldum sabah namzindan beri saatte bir ağrı giriyor kasıklarıma acaba doğummu ama kan su falan hicbisey yok arada belime giriyor ama bir saati geçiyor arasinyani lütfen cevap verin🤲🤲🌹

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 39 4 günlük oldum sabah namzindan beri saatte bir ağrı giriyor kasıklarıma acaba doğummu ama kan su falan hicbisey yok arada belime giriyor ama bir saati geçiyor arasinyani lütfen cevap verin🤲🤲🌹
Canm eyer doğumsa 1 satten yarım satte yarım satten 10 dk 10 dk dan 5 dakkaya düşer bunları takip et yarım satte düşerse bence hastaneye git

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Muhtemelen, Allah kolaylık versin tek nefeste kurtarsın. Sağlıkla kucağınıza alın, sizde sağlıkla çıkın doğumdan inşallah.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar