39+5

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Esra2626 tarafından oluşturulan 39+5 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,028 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 39+5
Konbuyu başlatan Esra2626
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Esra2626

Esra2626

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar merhaba. Bugün kontrolde bebek doğum yoluna girmemiş dedi doktor. Nst de hiç sancı da çıkmadı. 41. Haftaya kadar bekleriz gelmezse suni sancı veya sezeryan plânlarız dedi doktor biraz moralim bozuldu. Tavsiyeleriniz neler kızlar. Sezeryana mi dönsem . Mucizevi bir şeyler var mı :p :))

M

Mammarouge

Guest
Bol bol yürüyüş yapın, korunmasız ilişkiye girin, hurma yiyin insAllah kolay normal dogumunuz olur. Boşu boşuna sezaryen olup ameliyat olmayin. Drunuz kolayına geldiği için sezaryen planlariz demiş muhtemelen bebek iyiyse normal doğum yapmamaniz için bir sebep yok demektir hem sezaryen sonrası dikişler falan daha zor geçiyor lohusalik

Tuğbaa

Kayıtlı Üye
rank
Bende seninle ayni durumdayim gelmek bilmiyo bi turlu 39+3 benimde ve dogum kanalinda 😅 bi rahatsizligin yoksa bekle derim normal dogum icin moralini yksek tut cok az zamanin kaldi 😇

Esra2626

Kayıtlı Üye
rank
Inşallah bebiş kendiliğinden gelir hurma ananas yemeye başladım. Ahududu çayı veya biberiye cayi doğumu başlatır mi bebeğe zarar gelir mi diye korkuyorum

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar merhaba. Bugün kontrolde bebek doğum yoluna girmemiş dedi doktor. Nst de hiç sancı da çıkmadı. 41. Haftaya kadar bekleriz gelmezse suni sancı veya sezeryan plânlarız dedi doktor biraz moralim bozuldu. Tavsiyeleriniz neler kızlar. Sezeryana mi dönsem . Mucizevi bir şeyler var mı :p :))
Canım elinden geldikçe normal doğum iste suni sancıdan da korkutma hiç kendini benim iki doğumumda suni sancı ile oldu bebek ters değil sonuçta canı ne zaman isterse o zaman gelir sezaryen mecbur kalmadıkça düşünme bence. Bol bol yürüyüş yap, merdiven in çık, eşinle ilişkiye gir, göğüs uçlarını uyar, squat yap, perine masajı yap faydasını görürsün inşallah

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Herşey yolundaysa biraz bekle derim inan hiç beklemediğin bir anda gelir o. Hiç sezeryan falan düşünme senin ve bebeğin sağlığı için önemli. İnan normal doğum kadar sağlıklı değil evet ikiside ağrılı canım biri doğum esnasında diğeri doğumdan sonra çekiyorsun ama en sağlıklısı normal doğum Bol bol yürüyüş yap günde altı yedi tane yaş hurma ye sıcak duş al sürekli doğumu kolaylaştırır. Benimde doğum kanalında değildi 38+6 günlüktü ne sancı ne ağrı hiçbir belirti yoktu bir gece suyun gelmesiyle doğumu başlattılar çok şükür on gündür bebeğim kucağımda yanımda herşey yolunda inşallah sende bir an önce kucağına alırsın rabbim bir avazda doğurmayı nasip etsin inşallah 🙏🤗

Esra2626

Kayıtlı Üye
rank
Herşey yolundaysa biraz bekle derim inan hiç beklemediğin bir anda gelir o. Hiç sezeryan falan düşünme senin ve bebeğin sağlığı için önemli. İnan normal doğum kadar sağlıklı değil evet ikiside ağrılı canım biri doğum esnasında diğeri doğumdan sonra çekiyorsun ama en sağlıklısı normal doğum Bol bol yürüyüş yap günde altı yedi tane yaş hurma ye sıcak duş al sürekli doğumu kolaylaştırır. Benimde doğum kanalında değildi 38+6 günlüktü ne sancı ne ağrı hiçbir belirti yoktu bir gece suyun gelmesiyle doğumu başlattılar çok şükür on gündür bebeğim kucağımda yanımda herşey yolunda inşallah sende bir an önce kucağına alırsın rabbim bir avazda doğurmayı nasip etsin inşallah 🙏🤗
Çok teşekkür ederim inşallah 🤗🤗
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım elinden geldikçe normal doğum iste suni sancıdan da korkutma hiç kendini benim iki doğumumda suni sancı ile oldu bebek ters değil sonuçta canı ne zaman isterse o zaman gelir sezaryen mecbur kalmadıkça düşünme bence. Bol bol yürüyüş yap, merdiven in çık, eşinle ilişkiye gir, göğüs uçlarını uyar, squat yap, perine masajı yap faydasını görürsün inşallah
Evet mümkün oldukça hareketli olmaya çalışıyorum. Bebiş de kıpır kıpır durmuyor. Inşallah kendiliğinden gelir. Çok teşekkür ederim 🤗

Evet mümkün oldukça hareketli olmaya çalışıyorum. Bebiş de kıpır kıpır durmuyor. Inşallah kendiliğinden gelir. Çok teşekkür ederim 🤗

M

Mammarouge

Guest
Inşallah bebiş kendiliğinden gelir hurma ananas yemeye başladım. Ahududu çayı veya biberiye cayi doğumu başlatır mi bebeğe zarar gelir mi diye korkuyorum
Hurma ve ahududu çayı ben de her gün tüketiyorum Dr söyledi ama biberiye zarar verir mi bilgim yok insAllah hayırlısıyla olur doğum canım ben de 40+2yim

L

Leyla Mukyan

Guest
Hic korkma zaten tahmini haftalar bunlar sen kendini rahat tut ama nasıl bir doğum istediğini doktorun sana sormaliydi bu durumda sen her an hazırlıklı ol.rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin.

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank

Rica ederim canım inşallah 🙏🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar