Sorum var 39 haftalik bebek kilosu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Serhildaninannesi21 tarafından oluşturulan 39 haftalik bebek kilosu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 377 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 39 haftalik bebek kilosu
Konbuyu başlatan Serhildaninannesi21
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Minnakkız

Kayıtlı Üye
rank
Minyon biraz annesi bebiş benim kızıma da 3600 dediler doğunca 3100 çıktı onun için aşağı yukarı belli olmuyo canım korkma önemli olan kilosu değil şimdi gayet kilolu bı kızım var hiç canını sıkma kiloya

Serhildaninannesi21

Kayıtlı Üye
rank
Minyon biraz annesi bebiş benim kızıma da 3600 dediler doğunca 3100 çıktı onun için aşağı yukarı belli olmuyo canım korkma önemli olan kilosu değil şimdi gayet kilolu bı kızım var hiç canını sıkma kiloya
Bende yanlış çıkar daha az olursa kilosu diye korkuyorum canim kilo alması için gayet sağlıklı beselendim meyve yemiyen ben her gün bol bol meyve yedim genede kilo almadi😐

Minnakkız

Kayıtlı Üye
rank
Bende yanlış çıkar daha az olursa kilosu diye korkuyorum canim kilo alması için gayet sağlıklı beselendim meyve yemiyen ben her gün bol bol meyve yedim genede kilo almad

Bende yanlış çıkar daha az olursa kilosu diye korkuyorum canim kilo alması için gayet sağlıklı beselendim meyve yemiyen ben her gün bol bol meyve yedim genede kilo almadi😐
Genetigede bağlı biraz canım benim tarafim gayet boylu poslu ama eşimin aileside minyon tipli babaya çekmiş minyon oldu hiç korkma canım bir kilo doğup da gayet iyi olan bebekler var canım sen ona güzelce bakarsın hemen toplar annesi önemli olan sağlığı kilosu değil hiç kendine stres yapma sağlığı yerinde olsun yeter☺️

Serhildaninannesi21

Kayıtlı Üye
rank
Genetigede bağlı biraz canım benim tarafim gayet boylu poslu ama eşimin aileside minyon tipli babaya çekmiş minyon oldu hiç korkma canım bir kilo doğup da gayet iyi olan bebekler var canım sen ona güzelce bakarsın hemen toplar annesi önemli olan sağlığı kilosu değil hiç kendine stres yapma sağlığı yerinde olsun yeter☺️
Çok saol canim dedin gibi sağlıklı olsun da kilo alır zamanla

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 39 +3 bebegiminkilosu 2 kilo 900 doktor az dedi sizce az mı😐
39+3 doğum yaptım üç kilo doğdu kızım şimdi altı buçuk aylık 9 kiloya yakın masallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben 38. Haftada 3120 yle doğurdum canım bide çoğu ödem zaten önemli olan sağlıklı olması kafana takıp stres yapma
Senin tanışma hikayesi okuyacaksın aleynacim baktım çok uzun şuan mutfakta kul kedisi gibi yemek iş çocuk elim değmiyor akşam okuycam biraz uzundu galiba 🤣🤣🙈🙈

Tüm sayfalar yüklendi.