3aylik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Patimat tarafından oluşturulan 3aylik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 736 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı 3aylik
Konbuyu başlatan Patimat
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zümree 👸

Patimat

Kayıtlı Üye
rank
Iyi akşamlar canlarim.
Size birsey sormak istiyorum. Bebegim 3 aylik 3.4 gündur böyle sey yapiyor anne kucagi salanan besik ona koyuyorum orda otururdu eskiden simdi ben yanindan gidince hemmen agliyor sebebsizce ben yokken agliyor arkamdan bakib gelim karşisinda oturuyorum susuyor guluyor neden böyle yaa mutfakdan onun yanina yine mutfaga koşmakdan canim çikdiii vallah neden böyle acaba?

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Iyi akşamlar canlarim.
Size birsey sormak istiyorum. Bebegim 3 aylik 3.4 gündur böyle sey yapiyor anne kucagi salanan besik ona koyuyorum orda otururdu eskiden simdi ben yanindan gidince hemmen agliyor sebebsizce ben yokken agliyor arkamdan bakib gelim karşisinda oturuyorum susuyor guluyor neden böyle yaa mutfakdan onun yanina yine mutfaga koşmakdan canim çikdiii vallah neden böyle acaba?
Ah annesi seni görmeden yapamıyor minik adam artık onu bırakıp başka odakara gittiğinin farkında kuzum gşttipin yere onu da götür öyle bırak.

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Iyi akşamlar canlarim.
Hayırlı geceler canım
Bebeğin artık seni hep yanında istiyor kuzum kokunu duymak istiyor bebeğini de yanında taşı hep

Patimat

Kayıtlı Üye
rank
Ah annesi seni görmeden yapamıyor minik adam artık onu bırakıp başka odakara gittiğinin farkında kuzum gşttipin yere onu da götür öyle bırak.
Kucaga alisdirirsam sonra cokk zorluk cekerim diye almiyordum kucaga. Sonra zorluk cekmemi canim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hayırlı geceler canım
Bebeğin artık seni hep yanında istiyor kuzum kokunu duymak istiyor bebeğini de yanında taşı hep
Ahh belim kopucak desene hemde benim böbrek agrim var cok tutugumda kopacakcasina ağriyorr

Oy kıyamam ya seni istiyor demek mi annesi
Yahu simdiden olurmu 7 .8 aydan sonra anneden ayrilma korkusu olurmus bazi bebeklerde benimki simdiden basladi vallaha cok duşkun bana babasinda bile kalmaz çiglik atar resmenn😂😂

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kucaga alisdirirsam sonra cokk zorluk cekerim diye almiyordum kucaga. Sonra zorluk cekmemi canim
Kucağına elbette alma kuzum ama o ana kucapını gittiğin yerlere taşı. Birde ben bu kucağa alıştırma olayını hala anlamıyorum kayrayı ben ilk 3 ay boyunca zorunlu olarak heo kucakta tuttum. 10 aylık hala kendş emekler yürümek ister kucağına sadece acıkınca gelir ki o kadar da kucağımda tuttum ama alışmadı bence böyle düşünme yavrum bir daha bu aylara gelemicek al kucağında tut 😍😘

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank

Ahh belim kopucak desene hemde benim böbrek agrim var cok tutugumda kopacakcasina ağriyorr

Yahu simdiden olurmu 7 .8 aydan sonra anneden ayrilma korkusu olurmus bazi bebeklerde benimki simdiden basladi vallaha cok duşkun bana babasinda bile kalmaz çiglik atar resmenn😂😂
Oyyy y yerim yaaa seni istiyo annesi 😍😍hahah ne tatlıı

Patimat

Kayıtlı Üye
rank
Kucağına elbette alma kuzum ama o ana kucapını gittiğin yerlere taşı. Birde ben bu kucağa alıştırma olayını hala anlamıyorum kayrayı ben ilk 3 ay boyunca zorunlu olarak heo kucakta tuttum. 10 aylık hala kendş emekler yürümek ister kucağına sadece acıkınca gelir ki o kadar da kucağımda tuttum ama alışmadı bence böyle düşünme yavrum bir daha bu aylara gelemicek al kucağında tut 😍😘
Annemiz buyuklerimiz hepp öyle diyor canim ya kucagina alma alişacak diyorlar

Oyyy y yerim yaaa seni istiyo annesi 😍😍hahah ne tatlıı
Babasida amma bozuluyor haa😂beli etmesede😂sanki benim kucagimda dikenler var diyor🤣🤣

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Annemiz buyuklerimiz hepp öyle diyor canim ya kucagina alma alişacak diyorlar
Hiçte alışmıyor banada dediler hel de tuttum şuan görsen asla kucağıma gelmek istemez yani onu kucağıma almıyorum diye ağlamaz bile sadece deidğiö gibi ağlayınca memme diye yanıma gelir bacağımı tutar kollarını uzatır bu kadar 😂😂.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar