3lu tarama testi riskli gebelik

• Konbuyu başlatan Esrakgfyh
  • Toplam 4 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Esrakgfyh tarafından oluşturulan 3lu tarama testi riskli gebelik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 704 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 3lu tarama testi riskli gebelik
Konbuyu başlatan Esrakgfyh
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Acemi anne
E

Esrakgfyh

Guest
3lu tarama testi dönüşüm da down sendromu riski 307 de 1 cıktı.riskli gebeliğe gönderdi hasta da olsa doğurgan diye kağıt imzaladım .aynı durumu yaşayıp sağlıklı doğuran var mı

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
3lu tarama testi dönüşüm da down sendromu riski 307 de 1 cıktı.riskli gebeliğe gönderdi hasta da olsa doğurgan diye kağıt imzaladım .aynı durumu yaşayıp sağlıklı doğuran var mı
Amniyosentez istediler mi canım çok geçmiş olsun 2li testin nasıl gelmişti 3lü ve 4lü çok güvenilir olmuyor diyor drlar sağlıkla kucağına alırsın inşallah bebeğini kaçıncı haftadasın bide detaylı ultrason yapıldı mı onda ne dediler

Zeynep Aliyeva

Kayıtlı Üye
rank
Takmayin fazla ben hic bir testi yaptirmadim doktoruma sordum detaylj ultrasyona bakti inceeledi anormal bir durum yok bosuna strese girme teetsleri yaotirma dedi neden diye sordugumda hemen hemen hepsi ayni sonuc veruyor 2li test normal cikar sonralarinda riskli gosterir eskiden bu testlermi vardi bos ver gitme keninide hzersin doğuma kadar bebek gayet saglikli olculerdede gözükürdü yoksa dedi bebde hic bir testi yaptırmadım sizde üzmeyin kendinizi allah büyüktür insalah hepimiz sag saglim vakti ve zamaninda kucagimiza alalim inşallah 🤲🤲🤲

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım sağ salim doğar insllah sağlıkla 🙏 ikili ve üçlü de yanılma olasılığı olabilir. Sadece risk oranı belirlemek için yapılıyor. Dilersen amniyonsentezden tedirgin olacaksan ki zaten kalmadı artık amniyosentez testleri. Özel klinikler var genetikle alakalı. Kan alıyorlar senden ve yurt dışına gönderip tum gen hastalıklarina bakıyorlar bebeğin ile karşılaştirarak. Bunlar kesin sonuç oluyor. Tabi tercih senin hasta olsada doğurmak istiyorsan bu testlerin hiç birini yaptırma ve kendini sitrese sokma moralini bozma. Dilerim en hayırlısı olur 🙏

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar