4. Ayda kan ilaci vegaforom

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde BİRGÜL gözde tarafından oluşturulan 4. Ayda kan ilaci vegaforom başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,300 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 4. Ayda kan ilaci vegaforom
Konbuyu başlatan BİRGÜL gözde
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BİRGÜL gözde

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
Bilgili annler ben ogluma kan ilacini verdim ebe sadece kabiz yapar dedi ama bizim oglana alerji yapti sbh verdim 6 damla dedi aksama kakadan kanli gibi cis geldi biz acile gittik ama pgrendim ki bu damlanin cok zararli oldugunu artik yermiyorum saglik ocagina goturcem sizdede boyle oldumu kan ilacinin lboyasi cikmaz dedi ebede doktorda tahliller temiz acaba gercekten rengimi cikti simdi ozel aldik devletin kini kullanmiyorum

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Bilgili annler ben ogluma kan ilacini verdim ebe sadece kabiz yapar dedi ama bizim oglana alerji yapti sbh verdim 6 damla dedi aksama kakadan kanli gibi cis geldi biz acile gittik ama pgrendim ki bu damlanin cok zararli oldugunu artik yermiyorum saglik ocagina goturcem sizdede boyle oldumu kan ilacinin lboyasi cikmaz dedi ebede doktorda tahliller temiz acaba gercekten rengimi cikti simdi ozel aldik devletin kini kullanmiyorum
Kuzum bizde bir sıkıntı yapmadı şükür

Eymenin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
İlacın kötü olduğunu öğrendim demişsiniz doktor mu söyledi bende kullanıyorum bu ilacı sadece kaka rengi değişti o da normal bebeğinizin rahatsızlığının nedeninin bu damla mı olduğunu söyledi doktor

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
İlacın kötü olduğunu öğrendim demişsiniz doktor mu söyledi bende kullanıyorum bu ilacı sadece kaka rengi değişti o da normal bebeğinizin rahatsızlığının nedeninin bu damla mı olduğunu söyledi doktor
Canım ilacın içinde para Pen ve zararlı maddeler varmış alerji olduğunu söyledi Bizimkinde de kafa gelmişti kaka tahlili yapılmıştı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kaka renginin değişmesi gayet normal hamileler bile kullanınca değişiyor. Belki kullanılan dozda bir sıkıntı vardır
Evet biz de öyle düşünmüştük hamilelikte de kan ilacı kullandığımızda kaka renginin değiştiğini biliyordum Aman sanki bunda pıhtılaşmış kan gibiydi Allah korusun Bağırsak enfeksiyonuna korkmuş tuk kilosuna göre verildiğini söyledi Damlalar Ak

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Ablamda bu kan ilacını vermedi doktoru önermedi o başka ilaç kullandı paralı alınan birşeydi ama adını unuttum 🙄🙄 ama sağlık ocağının verdiğini çoğu doktor önermiyormuş bende kullanmicam

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Ablamda bu kan ilacını vermedi doktoru önermedi o başka ilaç kullandı paralı alınan birşeydi ama adını unuttum 🙄🙄 ama sağlık ocağının verdiğini çoğu doktor önermiyormuş bende kullanmicam
Canım ilacın içinde para Pen ve zararlı maddeler varmış alerji olduğunu söyledi Bizimkinde de kafa gelmişti kaka tahlili yapılmıştı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet biz de öyle düşünmüştük hamilelikte de kan ilacı kullandığımızda kaka renginin değiştiğini biliyordum Aman sanki bunda pıhtılaşmış kan gibiydi Allah korusun Bağırsak enfeksiyonuna korkmuş tuk kilosuna göre verildiğini söyledi Damlalar Ak
Ablama sordum onun kullandığı Bestiron damla bunu önermiş doktoru 🤗 sağlık ocağının verdiğini kullanma demiş 🙄

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Aa bende kullandım kan ilacını oğluma ama hiç bir sorun yaşamadım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar