Sorum var 4 aylık bebek konuşur mu 🙄😄

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hanmtutenk tarafından oluşturulan 4 aylık bebek konuşur mu 🙄😄 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 447 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 4 aylık bebek konuşur mu 🙄😄
Konbuyu başlatan Hanmtutenk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Hanımlar benim kız 4 aylık olmak üzere ve net bir şekilde anne diyor ilk bana öyle geliyor sandım ama eşimde anne diyor bu kız dedi. Normalde demiyor ağlayınca anne anne diye ağlıyor ne tuhaf değil mi
Ahahah kendince sesler çıkarıyor canım ama anne demiyor anneye benzer şeyler benim oğlumda aynı öyle hatta dün eşim qnne diyor bu dedi dedim o anne de.ek değil 🤣🤣ama ilk anne Dicem merak etme dedim 🤣🤣

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Hanımlar benim kız 4 aylık olmak üzere ve net bir şekilde anne diyor ilk bana öyle geliyor sandım ama eşimde anne diyor bu kız dedi. Normalde demiyor ağlayınca anne anne diye ağlıyor ne tuhaf değil mi
Her anne gibi sende bir an önce konuşsun anne desin istiyorsundur canım.🥰 Kendince sesler çıkarıyordur. Sen duymak istediğini duymuşsun.

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
Benim kız da öyle canım 1 aydan fazla oldu denk geliyor sanırım. Yigenlerim de teyze anne diyor duymuyormusun diyorlar bende net Bi şekilde duyuyorum :) çok degişik Bi duygu ❤️😍

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
Arya hanım nasıl sen nasılsın nerelerdeisn yaa kayboldun resmen 🥲
Cvp yazdım gelmedi herhalde canım. Şifremi unuttum anca giriş yaptım. Bide arya çok hareketlendi 5 dk vaktim olmuyor :) sistem devamlı giriş. Yap diyor çıkış yapılıyor sistemden. Sen nasılsın paşa nasıl canım :)

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar