4 bucuk yasında pglum hala gecelerı aglıyo sabaha kadar kesıntısız uyumuyo mutlaka 3-4 kere uyanıyo

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde 2 çocuk Annesi tarafından oluşturulan 4 bucuk yasında pglum hala gecelerı aglıyo sabaha kadar kesıntısız uyumuyo mutlaka 3-4 kere uyanıyo başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,000 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı 4 bucuk yasında pglum hala gecelerı aglıyo sabaha kadar kesıntısız uyumuyo mutlaka 3-4 kere uyanıyo
Konbuyu başlatan 2 çocuk Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 çocuk Annesi

2 çocuk Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar cocugu bole olan varmı oglum hala uyku uyumayı bılmıyo 3 yadında gunduz uykusunu tamamen bıraktı sımdı 5 yasını bıtırcek nerdeyse hala daha gece kesıntısız uyuyamıyo en az uc kere uyanıyo aglıyo bısıler ıstıyo kendı uykusunuda benm uykumuda boluyo ,ıkı haftaya kalmaz dogum yapıcam ınsallah bı yandan bebek bı yandan oglum nasıl yapcam bılmıyom 4bucuk yıldır uyku yuzu gormefım oglumda gormedı bu yuzden olsa gerekkı bagısıklık sıstemı coktu sanırım bı senedır sureklı hasta oluyo köy cocugu dogal besledım anne sutu bı bucuk yadından fazla verdım ama ıkı uc gunde bı hastalanıyo ne yapcam bılmıyom doktor ımkanımda yok bı onerısı olan varmı 😟

Sona

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar cocugu bole olan varmı oglum hala uyku uyumayı bılmıyo 3 yadında gunduz uykusunu tamamen bıraktı sımdı 5 yasını bıtırcek nerdeyse hala daha gece kesıntısız uyuyamıyo en az uc kere uyanıyo aglıyo bısıler ıstıyo kendı uykusunuda benm uykumuda boluyo ,ıkı haftaya kalmaz dogum yapıcam ınsallah bı yandan bebek bı yandan oglum nasıl yapcam bılmıyom 4bucuk yıldır uyku yuzu gormefım oglumda gormedı bu yuzden olsa gerekkı bagısıklık sıstemı coktu sanırım bı senedır sureklı hasta oluyo köy cocugu dogal besledım anne sutu bı bucuk yadından fazla verdım ama ıkı uc gunde bı hastalanıyo ne yapcam bılmıyom doktor ımkanımda yok bı onerısı olan varmı 😟
Canim benim qizimin 5 cücük qiziminda4 yaşi var ama güzel uyuyolar birtek hasda oldunda uyumuyorlar alişmiş olabilirmi geceleri alamakla 🤔

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kuzum bence kesin bir doktora göstermektelisin ben normal bulamadım şahsen

Tüm sayfalar yüklendi.