Sorum var 4.sezeryan riskleri benı korkuttu yardım🥺

• Konbuyu başlatan Yasemin Doğru
  • Toplam 17 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Yasemin Doğru tarafından oluşturulan 4.sezeryan riskleri benı korkuttu yardım🥺 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 548 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 4.sezeryan riskleri benı korkuttu yardım🥺
Konbuyu başlatan Yasemin Doğru
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Y

Yasemin Doğru

Guest
Meraba ben 7+3 günlük hamileyim devlet hastanesine gittiğimde bana 4.sezeryanın riskli olduğunu söyleyip araştırma hastanesıne sevk edicek lerini söylediler doğuma son 2 ay kala..
Ama öyle riskleri anlattılar ki korkmamak elde değil..
Plesante yapısabılırmıs, yumurtalık larımı alabılırlermıs, bagırsaklar yapısabılırmıs, kansızlıkdan benı bile kaybedebılırlermıs..
Hıc basına gelen veya böyle bısey duyan var mı🥺

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Meraba ben 7+3 günlük hamileyim devlet hastanesine gittiğimde bana 4.sezeryanın riskli olduğunu söyleyip araştırma hastanesıne sevk edicek lerini söylediler doğuma son 2 ay kala..
Plesante yapısabılırmıs, yumurtalık larımı alabılırlermıs, bagırsaklar yapısabılırmıs, kansızlıkdan benı bile kaybedebılırlermıs..
Resmen çocuğu aldır diye seni o an öldürmedikleri kalmış Allah hepsini bildiği gibi yapsın ya bu risklerin hepsi ona bakarsan normal doğumda da var 🤦🏻‍♀️. Teyzem 5 tane doğurdu hiçte bir şey olmadı şu doktorlar neden böyle anlamıyorum. Boşver araştırma gastenesi daha iyi en azından böyle cahil doktorlarla uğraşmak zorunda olamayacaksın

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Merhaba canım başka doktora da gitsen iyi olur fazla fazla abartmışlar bayağı bir sorun oldu mu birinci de de oluyor plesanta da bir de de olabiliyor çevrem de çok öyle 4 doğuran mesela eşimin yengesi 4 doğurdu olsa daha da yapardı yaşı geçti ama eşimin halası 3 de doktor ölürsün doğumun zor oldu sakın asla çocuk yok dedi risk aslında her türlü hepsinde var kafani fazlası yorma başka doktora da gitsen iyi olur sağ salim kucağına alırsın inşallah canım benim

Esmaaa

Kayıtlı Üye
rank
Hiç korkma canım benim görümcemde 4kez Sezeryan oldu hiç bisy de olmadı onlar tamamen abartıyorlar doktorların hepsi böyle develtwki insanın içine korku saliyoalr sadece

can kızım

Kayıtlı Üye
rank
Allah onlari bildiği gibi yapsın olmayan şeyinde onlar insanın aklına koyuyorlar o korkuyla insanı birakiyoalr halbuki ortada bisy yok yani
Evet hep yalan çıkıyor zaten dedikleri anneme de dediler bebeğin beyninde hasar var engelli olacak çok şükür şimdi kardeşim hepimizden akıllı ve uyanık

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Evet valla bilerek yapıyorlarmış bebeği aldırsin diye yıllar önce bi kitapta okumuştum
Evet türkiye de normal olarak doğum oranı fazla olduğu için aldırmak için yapılıyor doğum oranı azaldın diye. Yoksa doktorların hepsi dowm sendroumu testinin gerçeklik payı olmadığını biliyoe ama ona rağmen aldır diye diretiyorlar 🤦🏻‍♀️

özgel

Kayıtlı Üye
rank
canım bende 4. sezaryan olucam bende devlete gittim prasödür öyle hastanenin elinde değil sonra o devkete gitmedim tarsus özel kadın doğum hastanesine gidiyorum şimdi hatta ilk gittiğimde nerdeyse ağlamaklıydım devkette böyle böyle dediler diye doktorum beni rahatlattı endişe etme herşey müdahale edilebilir gebelik boyunca zaten kan takviyesi verilir eğer kan çok düşük olursa damardan takviye alırsın demişti ki bem gebe kalmadan kan takviyesi kullanıyordum demir depolarım boşalmış durumdaydı benim gebeliklerim çok sık sezaryanlarım arasında 2şer yıl var bundan dolayı her kontrole gitmemde amaliyat yerimi de muayene eder zaten risk fark edersek hemen sonlandırırız dediler. hatta doktor 7. 8. sezaryan olanlar da var risk almaktan korkan doktorlar seni başından göndermek için derler onlar kendine güvenmiyor dedi.

Tüm sayfalar yüklendi.