Sorum var 4.sezeryan riskleri ben覺 korkuttu yard覺m朮

• Konbuyu balatan Yasemin Doru
  • Toplam 17 yorum
  • Balang覺癟 tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakk覺nda Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Yasemin Doru taraf覺ndan oluturulan 4.sezeryan riskleri ben覺 korkuttu yard覺m朮 bal覺kl覺 konuyu okuyorsunuz. Bu konu imdiye dek 371 kez g繹r羹nt羹lenmi, 17 yorum ve 0 tepki puan覺 alm覺t覺r...
Kategori Ad覺 Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Bal覺覺 4.sezeryan riskleri ben覺 korkuttu yard覺m朮
Konbuyu balatan Yasemin Doru
Balang覺癟 tarihi
Cevaplar
G繹r羹nt羹leme
襤lk mesaj tepki puan覺
Son Mesaj Yazan Kayra'n覺n Annesi 滕
Y

Yasemin Doru

Guest
Meraba ben 7+3 g羹nl羹k hamileyim devlet hastanesine gittiimde bana 4.sezeryan覺n riskli olduunu s繹yleyip arat覺rma hastanes覺ne sevk edicek lerini s繹ylediler douma son 2 ay kala..
Ama 繹yle riskleri anlatt覺lar ki korkmamak elde deil..
Plesante yap覺sab覺l覺rm覺s, yumurtal覺k lar覺m覺 alab覺l覺rlerm覺s, bag覺rsaklar yap覺sab覺l覺rm覺s, kans覺zl覺kdan ben覺 bile kaybedeb覺l覺rlerm覺s..
H覺c bas覺na gelen veya b繹yle b覺sey duyan var m覺朮

Kayra'n覺n Annesi 滕

Kayra Ate
Y繹netici
Mod
rank
Kat覺l覺m
15 Ekim 2021
Meraba ben 7+3 g羹nl羹k hamileyim devlet hastanesine gittiimde bana 4.sezeryan覺n riskli olduunu s繹yleyip arat覺rma hastanes覺ne sevk edicek lerini s繹ylediler douma son 2 ay kala..
Plesante yap覺sab覺l覺rm覺s, yumurtal覺k lar覺m覺 alab覺l覺rlerm覺s, bag覺rsaklar yap覺sab覺l覺rm覺s, kans覺zl覺kdan ben覺 bile kaybedeb覺l覺rlerm覺s..
Resmen 癟ocuu ald覺r diye seni o an 繹ld羹rmedikleri kalm覺 Allah hepsini bildii gibi yaps覺n ya bu risklerin hepsi ona bakarsan normal doumda da var 丹領儭. Teyzem 5 tane dourdu hi癟te bir ey olmad覺 u doktorlar neden b繹yle anlam覺yorum. Bover arat覺rma gastenesi daha iyi en az覺ndan b繹yle cahil doktorlarla uramak zorunda olamayacaks覺n

Bebein Tahmini Doum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliinizin 19. Haftas覺ndas覺n覺z.
Bebeiniz yakla覺k b羹y羹k domates b羹y羹kl羹羹nde.
Bebein duyular覺 koklama, g繹rme, dokunma, tat, ve duyma geliir. sesinizi duyabilir. Cildinizde deiiklikler balar. meme ucunda dudaklarda, yanakta
koyulamalar balar ve buna gebelik maskesi denir. doumdan sonra bu lekeler azal覺r. g羹ne kremi kullanmak bu lekeleri azalt覺r. uterusun saa sola hareketinden dolay覺 round ligament ar覺s覺 hissedilir
Bebeinizin boyu yakla覺k 22 cm a覺rl覺g覺 280 gr :)
襤mza alan覺n覺za hesaplama eklemek i癟in t覺klay覺n覺z

zLemce33

Ouz Kaan Yusuf G繹ktu 塔 yk羹
rank
Kat覺l覺m
23 Kas覺m 2022
Merhaba can覺m baka doktora da gitsen iyi olur fazla fazla abartm覺lar baya覺 bir sorun oldu mu birinci de de oluyor plesanta da bir de de olabiliyor 癟evrem de 癟ok 繹yle 4 douran mesela eimin yengesi 4 dourdu olsa daha da yapard覺 ya覺 ge癟ti ama eimin halas覺 3 de doktor 繹l羹rs羹n doumun zor oldu sak覺n asla 癟ocuk yok dedi risk asl覺nda her t羹rl羹 hepsinde var kafani fazlas覺 yorma baka doktora da gitsen iyi olur sa salim kuca覺na al覺rs覺n inallah can覺m benim

Esmaaa

Kay覺tl覺 ye
rank
Kat覺l覺m
28 Temmuz 2023
Hi癟 korkma can覺m benim g繹r羹mcemde 4kez Sezeryan oldu hi癟 bisy de olmad覺 onlar tamamen abart覺yorlar doktorlar覺n hepsi b繹yle develtwki insan覺n i癟ine korku saliyoalr sadece

can k覺z覺m

Kay覺tl覺 ye
rank
Kat覺l覺m
10 Eyl羹l 2023
Allah onlari bildii gibi yaps覺n olmayan eyinde onlar insan覺n akl覺na koyuyorlar o korkuyla insan覺 birakiyoalr halbuki ortada bisy yok yani
Evet hep yalan 癟覺k覺yor zaten dedikleri anneme de dediler bebein beyninde hasar var engelli olacak 癟ok 羹k羹r imdi kardeim hepimizden ak覺ll覺 ve uyan覺k

Kayra'n覺n Annesi 滕

Kayra Ate
Y繹netici
Mod
rank
Kat覺l覺m
15 Ekim 2021
Evet valla bilerek yap覺yorlarm覺 bebei ald覺rsin diye y覺llar 繹nce bi kitapta okumutum
Evet t羹rkiye de normal olarak doum oran覺 fazla olduu i癟in ald覺rmak i癟in yap覺l覺yor doum oran覺 azald覺n diye. Yoksa doktorlar覺n hepsi dowm sendroumu testinin ger癟eklik pay覺 olmad覺覺n覺 biliyoe ama ona ramen ald覺r diye diretiyorlar 丹領儭

Bebein Tahmini Doum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliinizin 19. Haftas覺ndas覺n覺z.
Bebeiniz yakla覺k b羹y羹k domates b羹y羹kl羹羹nde.
Bebein duyular覺 koklama, g繹rme, dokunma, tat, ve duyma geliir. sesinizi duyabilir. Cildinizde deiiklikler balar. meme ucunda dudaklarda, yanakta
koyulamalar balar ve buna gebelik maskesi denir. doumdan sonra bu lekeler azal覺r. g羹ne kremi kullanmak bu lekeleri azalt覺r. uterusun saa sola hareketinden dolay覺 round ligament ar覺s覺 hissedilir
Bebeinizin boyu yakla覺k 22 cm a覺rl覺g覺 280 gr :)
襤mza alan覺n覺za hesaplama eklemek i癟in t覺klay覺n覺z

繹zgel

Kay覺tl覺 ye
rank
Kat覺l覺m
23 Eyl羹l 2023
can覺m bende 4. sezaryan olucam bende devlete gittim pras繹d羹r 繹yle hastanenin elinde deil sonra o devkete gitmedim tarsus 繹zel kad覺n doum hastanesine gidiyorum imdi hatta ilk gittiimde nerdeyse alamakl覺yd覺m devkette b繹yle b繹yle dediler diye doktorum beni rahatlatt覺 endie etme herey m羹dahale edilebilir gebelik boyunca zaten kan takviyesi verilir eer kan 癟ok d羹羹k olursa damardan takviye al覺rs覺n demiti ki bem gebe kalmadan kan takviyesi kullan覺yordum demir depolar覺m boalm覺 durumdayd覺 benim gebeliklerim 癟ok s覺k sezaryanlar覺m aras覺nda 2er y覺l var bundan dolay覺 her kontrole gitmemde amaliyat yerimi de muayene eder zaten risk fark edersek hemen sonland覺r覺r覺z dediler. hatta doktor 7. 8. sezaryan olanlar da var risk almaktan korkan doktorlar seni ba覺ndan g繹ndermek i癟in derler onlar kendine g羹venmiyor dedi.

T羹m sayfalar y羹klendi.