Sorum var 40+1 günlüğüm

• Konbuyu başlatan Hilal Kaplan
  • Toplam 15 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hilal Kaplan tarafından oluşturulan 40+1 günlüğüm başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,112 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 40+1 günlüğüm
Konbuyu başlatan Hilal Kaplan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aysem

Egebaby

Kayıtlı Üye
rank
Ne gibi egzersizleri yapip evet normal doğum
Skuat yapabilirsin sandalyeden yardim alarak bacaklarini omuz genisligi aç ve cöm kalk yavas yavas dikat et basin done bilir . Sagina yat bacagini ac kapat soluna yat ayni hareketi tekrar et yuruyus yap merdiven in çık . Gunde 3-5-7 hurma ye . Acilmayi kolaylastirir . Ben eylulde dogum yaptim avmde yuruyus yapiyodum hava soguk diye 😂 nezaman uzansam bacaklarimi acip kapiyordum . Skuat yapiyordum . Hastaneye gidene kadar hurma yedim . 4 cm aciklik 3 saat icinde normal dogum yaptim ama.suni sanciyla kendinsancim hic olmadi

Aysem

Kayıtlı Üye
rank
Skuat yapabilirsin sandalyeden yardim alarak bacaklarini omuz genisligi aç ve cöm kalk yavas yavas dikat et basin done bilir . Sagina yat bacagini ac kapat soluna yat ayni hareketi tekrar et yuruyus yap merdiven in çık . Gunde 3-5-7 hurma ye . Acilmayi kolaylastirir . Ben eylulde dogum yaptim avmde yuruyus yapiyodum hava soguk diye 😂 nezaman uzansam bacaklarimi acip kapiyordum . Skuat yapiyordum . Hastaneye gidene kadar hurma yedim . 4 cm aciklik 3 saat icinde normal dogum yaptim ama.suni sanciyla kendinsancim hic olmadi
Darısı başıma canım gerçi kızım 4kilo nasıl normal olacak bilmiyorm ama inşallah normal doğum olur 🤲

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar