Sorum var 40+1 yarın sabah hastaneye gitsem randevu alabilirmiyim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 2 prenses annesi tarafından oluşturulan 40+1 yarın sabah hastaneye gitsem randevu alabilirmiyim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,027 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 40+1 yarın sabah hastaneye gitsem randevu alabilirmiyim
Konbuyu başlatan 2 prenses annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 3 çocuk annesi

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Telefondan randevu en erken haziranın 22 sinden sonrası için veriyorlar şehir hastanesine gidecem inş sabah hastaneye gitsem randevu verirlermi sizce 40+1 kontrol amaçlı ağrım sancım hiç yok nişanım suyum felan da gelmedi
Kuzum bizim burda erken gittiğimde sıra fişi veriyorlar orda da öylemi bilemiyorum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Telefondan randevu en erken haziranın 22 sinden sonrası için veriyorlar şehir hastanesine gidecem inş sabah hastaneye gitsem randevu verirlermi sizce 40+1 kontrol amaçlı ağrım sancım hiç yok nişanım suyum felan da gelmedi
Erkenden git kuzum sıra bilr verirler gebesin sonuç olarak

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Zamanın gelmiş canım zaten sıra verirler. Randevu sormazlar

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Bende asla randevu bulamıyorum çoğu kez sabah erken gidip sıra aldım muayene oldum

Mutsuz kadın

Kayıtlı Üye
rank
Bizim burda randevusuz hiç almıyorlar sabah erken bile gitsen boş.bi keresinde randevu alıp gitmiştim baktım bir kadın geldi doktora dedi sancılarım var fiş vermiyorlar bakamaz mısınız doktor dedi acile git bakmadı kadına sancısı olmasına rağmen. Öyle sinirlendimki kadın orda sancıdan yerinde duramıyor doktor acile git diyor bu nasıl iş arkadaş😠😠

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar