Sorum var 40+2

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Simaysimsir tarafından oluşturulan 40+2 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 856 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 40+2
Konbuyu başlatan Simaysimsir
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
40+2 oldum hiç dogum belirtim yok 2.gebeligim 🙄
Benimde ikinci gebeliğimde 40 +2 de kontrole gitmiştim suyum azaldığı için yatış yapılmisti suni sancı verdiler bebeğin kalp atışları düştüğü için acilen sezeryana alınmıştım kuzum rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah

Simaysimsir

Kayıtlı Üye
rank
Cok nazli cıktı demekki annesi saglikla gelsin insallah🤲🙏🥰
Amin inşallah 🫶
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benimde ikinci gebeliğimde 40 +2 de kontrole gitmiştim suyum azaldığı için yatış yapılmisti suni sancı verdiler bebeğin kalp atışları düştüğü için acilen sezeryana alınmıştım kuzum rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah
Salı gününe yatış verdi ama suni sancıyı istemediğimi söyle ilk bebegimde suniyle olmuştu suni yapmicam dedi ama inşallah yapmaz

Simaysimsir

Kayıtlı Üye
rank
Salı gününe yatış verdi ama suni sancıyı istemediğimi söyle ilk bebegimde suniyle olmuştu suni yapmicam dedi ama inşallah yapmaz

Simaysimsir

Kayıtlı Üye
rank
Sağlıklca gelir inşallah ya ❤️ kimisi öyle geç geliyor canım inşallah sağ salim kucağına alırsın inşallah canım benim ❤️ suni sancı kötü inşallah da verilmez yaa
Ay inşallah dua edin ❣️

Yatış verdiyse canım suni sancı verir
Rahim ağzına acilma sağlayacak bi ilaçlı tampon uygulayacağım acilma olunca sancin gelir dedi

Yatış verdiyse canım suni sancı verir
Rahim ağzına acilma sağlayacak bi ilaçlı tampon uygulayacağım acilma olunca sancin gelir dedi

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Ay inşallah dua edin ❣️

Hayırlı haberlerle gel inşallah kuzum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar