40+4

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Prensinprensesi tarafından oluşturulan 40+4 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,280 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı 40+4
Konbuyu başlatan Prensinprensesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Prensinprensesi

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
slm güzel anneler 40+4 haftalık olduk ama hala doğurmadım kızımın gelmeye hiç niyeti yok doktorum kontrole gittiğimde çarşamba gününe kadar kendi sancın olmassa gel suni sancıyla doğurtmamız lazım dedi böyle bi durum yaşayan suni sancıyla doğum yapan varmı benim ilk gebelik
Kizimiz nazli o yuzden gelmiyo🥰 canim benim insallah hayirlisi ile gelsin🤭🤗

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
slm güzel anneler 40+4 haftalık olduk ama hala doğurmadım kızımın gelmeye hiç niyeti yok doktorum kontrole gittiğimde çarşamba gününe kadar kendi sancın olmassa gel suni sancıyla doğurtmamız lazım dedi böyle bi durum yaşayan suni sancıyla doğum yapan varmı benim ilk gebelik
Cnm bu hafta doktora gidene dek bol bol yürüyüş yap merdiven in cik hurma ye.. sıcak duş al her gün açılman olsun .. ve surekli hareket halinde ol is yap.. suni sancı olursa zor cnm açılmayı kolaylaştırıyor ama zormuş baya

Prensinprensesi

Kayıtlı Üye
rank
Cnm bu hafta doktora gidene dek bol bol yürüyüş yap merdiven in cik hurma ye.. sıcak duş al her gün açılman olsun .. ve surekli hareket halinde ol is yap.. suni sancı olursa zor cnm açılmayı kolaylaştırıyor ama zormuş baya
Öyle yapıyorum valla canım ama tık yok
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kizimiz nazli o yuzden gelmiyo🥰 canim benim insallah hayirlisi ile gelsin🤭🤗
İnşallah tatlım yaa evet baya nazlı 😍😜

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Gelmesi yakındır canım 😊

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar