40 haftalık gebelikte yolculuk yapmak?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Denizbozkurt tarafından oluşturulan 40 haftalık gebelikte yolculuk yapmak? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,461 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 40 haftalık gebelikte yolculuk yapmak?
Konbuyu başlatan Denizbozkurt
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Keziban 🦋

Denizbozkurt

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 40 haftalik olmama 5 gun kaldi ve bebekte hic birsey yokk nts sanci cikdi doktor iki gune kadar suyun sancin gelir dedi olmadi 5 gun gecdi ve uzun yola gidiyorum napicam bilmiyorumm

Ravza

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 40 haftalik olmama 5 gun kaldi ve bebekte hic birsey yokk nts sanci cikdi doktor iki gune kadar suyun sancin gelir dedi olmadi 5 gun gecdi ve uzun yola gidiyorum napicam bilmiyorumm
Son ayda uzun yolculuk önerilmiyor imkanınız varsa çıkmayın zaten doğum zamaniniz gelmiş veya yolculuk sırasında herşeye hazırlıklı olun

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Uzun yola gitmek mi 🙄🙄🙄🙄 hiçbir doktor son ayda uzun yolculuğa izin vermez ben 7 aylıktım dedem vefat etti başka şehirde ve doktorum mümkün değil gidemezsin dedi bu kadar riski göze almayın bence hiçbirşey için heran doğum gerçekleşebilir çok riskli bu yaptığınız kendinizi ve bebeği sebep ne olursa olsun riske atmamalısın

Tüm sayfalar yüklendi.