40. haftamıza girdik bebişimizin gelcegi yok 😊

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Darkangel tarafından oluşturulan 40. haftamıza girdik bebişimizin gelcegi yok 😊 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,760 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 40. haftamıza girdik bebişimizin gelcegi yok 😊
Konbuyu başlatan Darkangel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ayşe eyy

Darkangel

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar 40. Haftamıza girdik bizimki gelmek istemiyor tık yok 😊 salı günü suni sancıyla yatıs vercek doktor sizde durumlar nasıl 😊😊😊

MinişBebiş

Kayıtlı Üye
rank
38 haftalığız bende korkuyorm ne açılma var ne sancı sanırım bizde aynı olucaz bi arkadaşın tavsiyesini okudum üç defa birer gün arayla sıcak suya oturmuş 1 saat squat yapmış arada doğumu kısa sürede olmş sizde deneyin inşallah suniden önce kendi sancınız gelir benimde aynı şekilde :)

Darkangel

Kayıtlı Üye
rank
38 haftalığız bende korkuyorm ne açılma var ne sancı sanırım bizde aynı olucaz bi arkadaşın tavsiyesini okudum üç defa birer gün arayla sıcak suya oturmuş 1 saat squat yapmış arada doğumu kısa sürede olmş sizde deneyin inşallah suniden önce kendi sancınız gelir benimde aynı şekilde :)
Canım o kadar cok duş alıp yürüyüş yapıyorum ki evdede sürekli iş yapıyorum durmuyorum yerimde tık yok hafif adet sancısı gibi agrım var sadece ilk bebegimdede bekledik 41+3 te suni sancı yedim yine bosa beklemekte istemiyorum basıma gelcegi biliyorum 2 cm acılma var sadece sancın flan baslamazsa doktor salı gel yatırcaz dedi 😬
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım o kadar cok duş alıp yürüyüş yapıyorum ki evdede sürekli iş yapıyorum durmuyorum yerimde tık yok hafif adet sancısı gibi agrım var sadece ilk bebegimdede bekledik 41+3 te suni sancı yedim yine bosa beklemekte istemiyorum basıma gelcegi biliyorum 2 cm acılma var sadece sancın flan baslamazsa doktor salı gel yatırcaz dedi 😬
Genelde aynı problem var ama beklerken anne adayları konusuyoruz bazen soruyor ilk gebeliği olanlar nts ye flan girerken kimsede sancı yok herkez tedirgin neden gelmiyor sancılarımız anlamıyorum hormonlu gıdalardan mı neydendir kimyamız bozuldu resmen

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar 40. Haftamıza girdik bizimki gelmek istemiyor tık yok 😊 salı günü suni sancıyla yatıs vercek doktor sizde durumlar nasıl 😊😊😊
Canım en kötü ihtimalle suni sancı verirler yine. Ben iki doğumumu da suni sancı ile yaptım, suni sancı ile normal sancı arasında çokta bi fark olduğunu düşünmüyorum o kadar takılma ona ☺️ Sağlıkla gelsin inşallah🙏

Darkangel

Kayıtlı Üye
rank
Canım en kötü ihtimalle suni sancı verirler yine. Ben iki doğumumu da suni sancı ile yaptım, suni sancı ile normal sancı arasında çokta bi fark olduğunu düşünmüyorum o kadar takılma ona ☺️ Sağlıkla gelsin inşallah🙏
Amin canım 🤲 allah büyük kendi sancımı hic cekmediğim için bende bilmiyorum farkı var mı yok mu 😊 basa gelen çekilir sıkıcaz artık dişimizi napalım salı ya be kaldı şunun surasında 🤗
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende de tıkaç geldi ama ne sancı bar ne de su. Bekliyorum bakalım 39 olduk.
Kontrole gittin mi hiç canım acılman flan var mı inatçı çıktı bizim bebişler 😊

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Amin canım 🤲 allah büyük kendi sancımı hic cekmediğim için bende bilmiyorum farkı var mı yok mu 😊 basa gelen çekilir sıkıcaz artık dişimizi napalım salı ya be kaldı şunun surasında 🤗
Benimde kendi sancım hiç olmadı ama kolay olacağını, büyük bir fark olacağını sanmıyorum canım ondan dedim☺️ Aynen az kalmış bak artık salı günü bi şekilde gelecek artık🥰

Darkangel

Kayıtlı Üye
rank
Benimde kendi sancım hiç olmadı ama kolay olacağını, büyük bir fark olacağını sanmıyorum canım ondan dedim☺️ Aynen az kalmış bak artık salı günü bi şekilde gelecek artık🥰
İnş sancın gelir seninde yine suni sancıya gerek kalmaz 😊 allah hepimizi bir avazda kurtarsın inş şimdiden ugrastırıyor bu bebişler bizi yandık 🥰

Tüm sayfalar yüklendi.