40 Mevlidi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Nisan Anneleri kategorisinde Aleyna Yavuz tarafından oluşturulan 40 Mevlidi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 446 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Nisan Anneleri
Konu Başlığı 40 Mevlidi
Konbuyu başlatan Aleyna Yavuz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Millet insan değil yılan sürüsü mübarek her birinin dilide türlü zehir saçılıyor Rabbim hepimizin evladını anne babasına bağışlasın da sanki hasta olduklarında şu millet dediğimiz canavarlar gelip bakacaklar hayret bir şey ya en iyisini yapıyorsun gelmesinler ne sanki minik de olsa ağzı burnu var neyine bakacaklar onaylamaları gereken bir şey mi var sanki
İşte aynısını eşimde söyledii çocuk hasta olsa onlar mı bakacak sanki millete laf söylemek ne kadar kolay geliyor işte. Kayra yı yada Ayra yı düşünen yol biri hastaneye yatsa ikisinden birden ayrı kalacak olan benim acısını çekecek olan benim 🤦🏻‍♀️. Allah düşmanıma vermesin valla ya evlat zor ama böyle halden anlamayan insan daha da zor.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ay geçen yabancı bir dizide izledim kadın aşı karşıtı kızamık oluyor çocuğu ama meğerse kızamık geçse dahi sonraki 10 günde bile aşırı bulaşıcıymış çocuğu parka okula oraya buraya gönderip bir de hava atıyor işte bak aşı aşı tutturdunuz bir şey olmadı diye.İşte 1 yaşıdan küçük olduğu için aşı olmamış bir bebek kızamığı kaldıramayıp bir gecede vefat ediyor anne ihmalden yargılanmaya başlıyor sonra bir ortaya çıkıyor parkta kızamık kapmış.Ama gerçek ortaya çıksa bile çocuğu ölen anne üstünden o lekeyi atamadı herkes onu suçladı 😬 Dizi der geçersin ama gerçeğe o kadar yakın yazmışlar ki senaryoyu olma ihtimali çok yüksek.Eğer eve almıyorsan kimseyi bence çok iyi yapıyorsun 👏👏
Evet almıyorum kuzum doğum anında olması gerekn hepatit bile doğumdan 6 gün sonra yapıldı . Hayır birde halden anlamayan kişi kendi halam ve amcam amcamın eşi o gün bana ilk gün sözde bakan kadın yani kendisi gördü o yoğun bakıma beni nw halde soktuklarını ellerimizi üstümüzü kaç kez dezenfekte ettiğimizi ama yok . Çocukları hasta birde boğaz enfeksiyonu geçiriyormuş bende bunu bildiğim için amca çocuklar hasta isw onlar gelmesin tek sen ve babannem gelsin dedim diye köye eve almadılar diye ilan etmişler annemde herkese açtı ağzını yumdu gözünü 😂😂

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Hanımlar hayırlı günler Nasılsınız İyisinizdir inşallah bu aralar fazla giremiyorum malum İkincide olunca bir ona bak bir buna bak lavaboya bile zor gidiyorum 🤣🤣 biliyorsunuz ikinci bir kızım oldu 25 gün önce doğum yaptım daha dün gibi ne kadar hızlı geçti anlamadım 🥰🥰sorum için biraz erken ama ben kızımın kırkı için Kur'an okutmak istemiyorum daha doğrusu evime insan çağırmak istemiyorum çünkü herkes şapur şupur öpüyor zaten milletin kem gözü yetiyor hijyenine dikkat etmiyor Ben de daha çok Çıldırmak istemiyorum açıkçası hani bunun yerine başka ne yapabilirim acaba siz Kur'an okutmak yerine başka neler yaptınız fikriniz var mı acaba diyorum bir Kur'an kursuna para verip oradaki çocuklara yemek dağıtılsa öyle de makbul olur mu acaba fikirlerinizi bekliyorum
Çok güzel düşünmüşsün canım fikrin bence de daha iyi olur o şekilde hen senin için de iyi olur

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Hanımlar hayırlı günler Nasılsınız İyisinizdir inşallah bu aralar fazla giremiyorum malum İkincide olunca bir ona bak bir buna bak lavaboya bile zor gidiyorum 🤣🤣 biliyorsunuz ikinci bir kızım oldu 25 gün önce doğum yaptım daha dün gibi ne kadar hızlı geçti anlamadım 🥰🥰sorum için biraz erken ama ben kızımın kırkı için Kur'an okutmak istemiyorum daha doğrusu evime insan çağırmak istemiyorum çünkü herkes şapur şupur öpüyor zaten milletin kem gözü yetiyor hijyenine dikkat etmiyor Ben de daha çok Çıldırmak istemiyorum açıkçası hani bunun yerine başka ne yapabilirim acaba siz Kur'an okutmak yerine başka neler yaptınız fikriniz var mı acaba diyorum bir Kur'an kursuna para verip oradaki çocuklara yemek dağıtılsa öyle de makbul olur mu acaba fikirlerinizi bekliyorum
Güzel düşünmüşsün kuzum

Tüm sayfalar yüklendi.