41. Hafta bebekten doğum belirtisi yok

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Selin.33 tarafından oluşturulan 41. Hafta bebekten doğum belirtisi yok başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,146 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 41. Hafta bebekten doğum belirtisi yok
Konbuyu başlatan Selin.33
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Selin.33

Selin.33

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar artık ağırlaşma, kalça ağrısı, kasık ağrısı, bel, bacak ve sırt ağrısı başladı ama şuan hiçbiri dayanılmıcak gibi değil. Çarşamba kontrolüm var. Sizce bebeğimin gelmesi yakın mıdır aynı şeyleri yaşayan var mı

👼👼1995👼👼

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar artık ağırlaşma, kalça ağrısı, kasık ağrısı, bel, bacak ve sırt ağrısı başladı ama şuan hiçbiri dayanılmıcak gibi değil. Çarşamba kontrolüm var. Sizce bebeğimin gelmesi yakın mıdır aynı şeyleri yaşayan var mı
Ayy maşşallah 41 haftaya kadar gitdiyini bilmiyordum..Bən 35 dəyim şimdidən nə zaman olur diyə bekliyom

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Çarşamba artık gelmezse suni sancı verirler eğer ki açılman yoksa çocuğu sezeryanla alırlar canım çünkü 41 haftada çocuk anne karnın da strese giriyormuş

J

Jale t

Guest
Ben ilk çocuğumu 42+4 de yaptım acil sezeryanla. Bi sıkıntı olmaz ins sağlıkla al inşallah kucağına

Selin.33

Kayıtlı Üye
rank
Ayy maşşallah 41 haftaya kadar gitdiyini bilmiyordum..Bən 35 dəyim şimdidən nə zaman olur diyə bekliyom
Allah hayırlı doğum nasip etsin 41+3 e kadar beklendiğini biliyorum canım ama ben artık korkmaya başladım inşallah sağlıkla gelsin bebişler
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çarşamba artık gelmezse suni sancı verirler eğer ki açılman yoksa çocuğu sezeryanla alırlar canım çünkü 41 haftada çocuk anne karnın da strese giriyormuş
İnternette 41+3 e kadar beklendiğini duydum ama dediğin gibi canım bundan sonrası bebişe sıkıntı birde vücut kaldırmıyor bizde her ihtimale karşı hastane çantamızla gideceğiz inşallah sağlıkla kolaylıkla hayırlısıyla kucağımıza alırız. Ben hiç bu kadar süreceğini düşünmemiştim hep 39 biter 40 dolmadan doğum olur diye düşünürdüm ama inşallah böylesi daha güzel olur

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Allah hayırlı doğum nasip etsin 41+3 e kadar beklendiğini biliyorum canım ama ben artık korkmaya başladım inşallah sağlıkla gelsin bebişler
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnternette 41+3 e kadar beklendiğini duydum ama dediğin gibi canım bundan sonrası bebişe sıkıntı birde vücut kaldırmıyor bizde her ihtimale karşı hastane çantamızla gideceğiz inşallah sağlıkla kolaylıkla hayırlısıyla kucağımıza alırız. Ben hiç bu kadar süreceğini düşünmemiştim hep 39 biter 40 dolmadan doğum olur diye düşünürdüm ama inşallah böylesi daha güzel olur
Rabbim sağ Salim kucağına almayı nasip etsin canım benim bende çarşamba günü doğuma gidiyorum 🤰🏻🤰🏻

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar