41 hafta oldu doğum başlamadı.acil bakarmısınız.

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sabina tarafından oluşturulan 41 hafta oldu doğum başlamadı.acil bakarmısınız. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 516 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 41 hafta oldu doğum başlamadı.acil bakarmısınız.
Konbuyu başlatan Sabina
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sabina

Sabina

Kayıtlı Üye
rank
Sevimli anneler 41 haftada veya sonra normal doğum yapanlar var mı, çünkü ben sezeryan olmak istemiyorum,bu durumda ne yapa bilirim, doktorum bugün yatış yap sezeryanla alalım diyor,daha sonrası riskli dedi bugün kontrolde,

Saniye dinler

Kayıtlı Üye
rank
Sevimli anneler 41 haftada veya sonra normal doğum yapanlar var mı, çünkü ben sezeryan olmak istemiyorum,bu durumda ne yapa bilirim, doktorum bugün yatış yap sezeryanla alalım diyor,daha sonrası riskli dedi bugün kontrolde,
Genelde 39 ve 40. Haftada da özeldeki doktorlar normal dogum ve acılman baslamasu için ilişkiyi öneriyolar istersen bi dene canım sonra zaten nişan gelir

Sabina

Kayıtlı Üye
rank
Cnm dikkatli ol sezeryan ol niye korkuyorsun
Sezeryan sonrası biraz zor diyorlar normal doğum gibisi yok diye duydum, sonrasında da sezeryanla doğum yapıyormuşsun. Benim ilk gebeliğim.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İlk gebelikse nede
N sezeryan ol diyor kı
Evet ilk gebelik, daha fazla beklenirse riskli olma ihtimali varmış, şimdilik çok şükür her şey yolunda.

Sabina

Kayıtlı Üye
rank
İlk gebelikse nede
N sezeryan ol diyor kı
Evet ilk gebelik, daha fazla beklenirse riskli olma ihtimali varmış, şimdilik çok şükür her şey yolunda.
Genelde 39 ve 40. Haftada da özeldeki doktorlar normal dogum ve acılman baslamasu için ilişkiyi öneriyolar istersen bi dene canım sonra zaten nişan gelir
Tamam. Teşekkürler
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cnm

Heralde 3 yil sonunda normal dogum oluyormuş peki suni sancı verelim demedimi
Suni sancı verelim dedi ama onada hiç sancım veya açılmam olmadığı için suni sancı versekde ya açılman olmazsa sezeryana çeviririz diyor. Suni sancıyla açılman olmazsa o kadar dert çektiğinle kalırsın diyor.

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Bende suni ile yaptım canım ne acılma vardı ne sancı yatıs yapıldı 7 de aksam 6 gibi dogdu sezeryan istiyorum dememe ragmen doktorum normal dogurmam İcin elinden geleni yaptı ıyı ki de normal olmusum sancı gelmesi İcin bol yuruyus sıcak suyla dus merdiven in cık canım sancın baslar belki hurma ye 7 8 tane

Sabina

Kayıtlı Üye
rank
Bende suni ile yaptım canım ne acılma vardı ne sancı yatıs yapıldı 7 de aksam 6 gibi dogdu sezeryan istiyorum dememe ragmen doktorum normal dogurmam İcin elinden geleni yaptı ıyı ki de normal olmusum sancı gelmesi İcin bol yuruyus sıcak suyla dus merdiven in cık canım sancın baslar belki hurma ye 7 8 tane
Teşekkürler.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar