Sorum var 5+3 gebelik kesesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde hayalll tarafından oluşturulan 5+3 gebelik kesesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 362 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 5+3 gebelik kesesi
Konbuyu başlatan hayalll
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zümree 👸

Defnenin annesi Ayşem

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar merhaba benim cuma günü randevum var ilk kez doktora gidecem o zaman 5+3 olmuş olcaz o zaman keseyi görebilirmiyiz acaba bilgilendirirseniz tecrübeli anneler
Bazen geç döllenme oluyor geçte görülebilir kese herkesin aynı olmayabilir ben 2gunde bir doktora giderdim😂😂 5haftada minicik kese 6haftada kesenin içinde minicik nokta 7haftada kalp atışlarını çok net duymuştum rabbim gönlüne göre versin 🤲

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Hanımlar merhaba benim cuma günü randevum var ilk kez doktora gidecem o zaman 5+3 olmuş olcaz o zaman keseyi görebilirmiyiz acaba bilgilendirirseniz tecrübeli anneler
Canim öncelikle gözün aydin Rabbim sag saglim kucagina almayi nasip etsin insallah🙏🤲
Keseyi görebilirsin ama boş kesedir, 6 haftadan sonra bebegi ve kalp atislarini duyarsin 🙏

hayalll

Kayıtlı Üye
rank
Bazen geç döllenme oluyor geçte görülebilir kese herkesin aynı olmayabilir ben 2gunde bir doktora giderdim😂😂 5haftada minicik kese 6haftada kesenin içinde minicik nokta 7haftada kalp atışlarını çok net duymuştum rabbim gönlüne göre versin 🤲
Amin çok teşekkür ederim ama geç döllenme değil benimki adet bitiminde hamile kaldım ve adet bittikten 3 gün sonra belirtilerim başladı bat a 8 gün varken kan verdim hamile olduğumu öğrendim canm kese gorunur o zaman bu hafta 🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canim öncelikle gözün aydin Rabbim sag saglim kucagina almayi nasip etsin insallah🙏🤲
Keseyi görebilirsin ama boş kesedir, 6 haftadan sonra bebegi ve kalp atislarini duyarsin 🙏
Amin inşallah canm çok teşekkür ederim keseyi görürüm diye düşünüyorum internette baktm kimisi görmemiş felan öyle yazıları görünce bende bir soruyum dedim ben geç döllenme değil çok erken öğrendim gebeligimi bat a 8 gün varken öğrenmiştim ben

S

Salihacım

Guest
Ben 4 haftalıkken gittim göründü. Tabi çok küçük olduğu için alttan muayene de görebildik o da pek acıtan birşey değil korkulacak birşey yok yine de tercih sizin.

tatlı telaşım kızım

Kayıtlı Üye
rank
Allah ım ya ne büyüksün o minicik noktadan koca bebek oluyor tefekkürle bakmalıyız bebeklerimize

Tebrik ederim canım 🌷

Defnenin annesi Ayşem

Kayıtlı Üye
rank
Amin çok teşekkür ederim ama geç döllenme değil benimki adet bitiminde hamile kaldım ve adet bittikten 3 gün sonra belirtilerim başladı bat a 8 gün varken kan verdim hamile olduğumu öğrendim canm kese gorunur o zaman bu hafta 🥰

Amin inşallah canm çok teşekkür ederim keseyi görürüm diye düşünüyorum internette baktm kimisi görmemiş felan öyle yazıları görünce bende bir soruyum dedim ben geç döllenme değil çok erken öğrendim gebeligimi bat a 8 gün varken öğrenmiştim ben
Güzel haberlerini paylaşırsın canım rabbim gönlüne göre versin🥰

Allah ım ya ne büyüksün o minicik noktadan koca bebek oluyor tefekkürle bakmalıyız bebeklerimize

Tebrik ederim canım 🌷
Öyle canm ne kadar şükür etsek az bazen ultrason videolarına bakıyorum zaman geçmek bilmiyordu şimdi yaşında prensesim 🥰🤲

Son düzenleme:

missmadame

Kayıtlı Üye
rank
Haftadan ziyade beta değeri 1000 üzerinde olunca kese görünür. Bazen geç bazen erken döllenme olabiliyor. Beta değerin 2 günde 2 katına çıktığını varsayarak hesaplayınca 1000i geçince keseyi görebilirsin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar